- Produkt niedostępny
Kod produktu: CR8757
Zgłoś nam to, a stworzymy dla Ciebie nową ofertę!
Wyślij nam link do produktu konkurencji!
DARMOWA DOSTAWA
Zamów za minimum 199 zł!
POTRZEBUJESZ RADY SPECJALISTY?
Zadzwoń lub napisz! +48 512 761 903!
ODBIERZ KUPON NA 10 ZŁ!
Zapisz się do newslettera i odbierz kupon!
✔️U nas kupujesz zdecydowanie taniej wyłącznie ze względu na rysy, przetarcia oraz lekkie wgniotki na powierzchniach urządzeń.
✔️Jest sprawny technicznie i objęty naszą gwarancją.
✔️W ofercie oprócz zdjęć producenta zamieściliśmy realne przedstawiające jeden przykładowy produkt w stanie rzeczywistym.
_______________________________________________________________________________
Kod produktu: CR8757
Soundbar PHILIPS TAB8505/10 zapewnia nowy wymiar dźwięku we wszystkich filmach i utworach. Kanały 2.1 wzbogacają ścieżkę dźwiękową, dodają potęgi efektom i sprawiają, że dialogi są wyraźniejsze. Urządzenie wyposażone w Equalizer zapewnia najwyższą jakość brzmienia poprzez funkcje korygujące określone pasma częstotliwości. Soundbar ten jest bezprzewodowy i możesz połączyć go z innymi urządzeniami za pośrednictwem funkcji Bluetooth. Urządzenie zostało wyposażone w wyjście HDMI oraz wejście optyczne, audio oraz złącze USB. Dzięki temu możesz swobodnie łączyć z innymi sprzętami w domu oraz cieszyć się wysoką jakością efektów audio. Głośnik jest kompatybilny z HDMI eARC, czyli szybkim połączeniem, które umożliwia uzyskanie efektu zaawansowanych formatów audio, takich jak Dolby Atmos. Kompatybilność z Easy Play-Fi powoduje, że to urządzenie będzie najważniejszym elementem układu do wielu pomieszczeń.
_______________________________________________________________________________
✅ Soundbar
✅ Subwoofer
✅ Pilot z baterią CR2025
✅ Zestaw montażowy
✅ 2x kable zasilające
| EAN | 4895229109964 |
| Kod producenta | 4895229109964 |
| Model | TAB8505/10 |
| Pozostałe złącza | HDMI|AUX|USB|cyfrowe złącze optyczne |
| Komunikacja | Bluetooth|AirPlay|Wi-Fi |
| Konstrukcja | prosty |
| Rodzaj subwoofera | aktywny |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Wymiary soundbara | 90 × 5,7 × 11 cm |
| Waga soundbara | 2,4 Kg |
| System dźwięku | 2.1 |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth + Wi-Fi + AirPlay + Chromecast |
| EAN (GTIN) | 4895229109964 |
| Marka | Philips |
| Zasilanie | sieciowe |
| Kolor | srebrny |
| Sterowanie | Smartfonem poprzez technologię Bluetooth, aplikacją przy użyciu smartfona lub tabletu, poprzez pilota, przyciskami na obudowie |
| Skład zestawu | soundbar|subwoofer |
| Moc całkowita | 240 W |
| Odtwarzane formaty plików | AAC|AIFF|FLAC|M4A|MP3|WAV |
| Wymiary subwoofera | 12,2 × 40,3 × 30 cm |
| Waga subwoofera | 4,8 Kg |
| Technologie dźwięku | Dolby Atmos|Dolby Digital|Dolby Digital Plus, Dolby MAT|Dolby TrueHD|LPCM |
Producent
Kraj: NL
Ulica: Tussendiepen 4
Kod pocztowy: 9206 AD
Miasto: Drachten
e-mail: [email protected]