Zamów swoje ulubione produkty w IWOCOMPUTERS i przy składaniu zamówienia wybierz Twoją ulubioną metodę płatności:Płatność przelewem on-line

Logo Tpay

Płatności on-line w naszym sklepie obsługuje serwis transakcyjny tpay.com. Po wybraniu tej metody płatności zostaniesz przekierowany na stronę serwisu tpay.com w celu dokończenia płatności. Jest to bezpieczna, szybka i wygodna metoda płatności. Pieniądze są od razu księgowane na naszym koncie, dzięki temu czym prędzej zaczniemy działać z realizacją zamówienia.


Płatność BLIK

blik-logo-A759DC4120-seeklogo-com.png

Dzięki systemowi Tpay możesz zamówienie opłacić również metodą BLIK.


Płatność za pobraniem

11.png

W bezpieczny sposób możesz opłacić swoje zamówienie przy odbiorze. Upewnij się, że adres dostawy jest właściwy i zawiera kompletne informacje potrzebne do doręczenia paczki. Zwróć również uwagę na poprawność podanego numeru telefonu, ponieważ dostaniesz wiadomość SMS o nadaniu przesyłki, a także w razie konieczności, kurier może kontaktować się z Tobą telefonicznie.


Przelew bankowy

                                                                                                                                                                                           

W Iwocomputers możesz opłacić zamówienie również przelewem tradycyjnym. Forma płatności dla Klientów, którzy chcą samodzielnie opłacić przelew za pomocą swojego banku internetowego, wizyty w placówce banku lub na poczcie. Po złożeniu zamówienia, otrzymasz mailem numer rachunku bankowego, na który należy przesłać właściwą kwotę. Po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym, zamówienie zostaje przekazane do realizacji. Księgowanie płatności powinno trwać do 2 dni roboczych.

DANE DO PRZELEWU:

27 1240 5110 1111 0011 2027 7121

IWO GROUP Iwo Kozłowski

ul. Michalusa 1

38-300 Gorlice

Prosimy o podanie imienia, nazwiska oraz numeru zamówienia w tytule przelewu.