- Produkt niedostępny
Kod produktu: KY9233
Zgłoś nam to, a stworzymy dla Ciebie nową ofertę!
Wyślij nam link do produktu konkurencji!
DARMOWA DOSTAWA
Zamów za minimum 199 zł!
POTRZEBUJESZ RADY SPECJALISTY?
Zadzwoń lub napisz! +48 512 761 903!
ODBIERZ KUPON NA 10 ZŁ!
Zapisz się do newslettera i odbierz kupon!
✔️U nas kupujesz zdecydowanie taniej wyłącznie ze względu na pojedynczą ryskę na ekranie oraz zamienne paski w rozmiarze S/M i M/L (niebieskie).
✔️Jest w 100% sprawny technicznie i objęty naszą gwarancją.
✔️W ofercie oprócz zdjęć producenta zamieściliśmy realne przedstawiające produkt w stanie rzeczywistym.
____________________________________________________________________________
Kod produktu: KY9233
Inteligentny zegarek Apple Watch Series 7 sprawia, że wszystko, co na nim widzisz, jest łatwiejsze do odczytania. Wszystko, co robisz, jest prostsze. Ta seria to pełna realizacja naszych najnowszych pomysłów.
Ekran w tym zegarku jest zdecydowanie większy niż w poprzednich modelach! Wyposażony w czujnik dotyku, który teraz znajduje się w panelu OLED powoduje, że spójność Twojego dotyku wraz z zegarkiem jest na bardzo wysokim poziomie. Zachowując podobne wymiary zegarka, producent zwiększył powierzchnię ekranu o 20% w porównaniu z Apple Watch Series 6 oraz o 50% w zestawieniu z Series 3. Ramki węższe o 40% - przyznaj, że jest to niewątpliwie bardzo dobry wynik!
Pustą baterię w zegarku jesteś w stanie uzupełnić do 80% w niecałe 45 minut za pomocą dołączonej ładowarki. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom zyskujesz do 33% szybszego ładowania niż w poprzednich wersjach tego sprzętu.
Idealnie gładka całość została uzyskana poprzez efekt załamywania światła na krawędziach ekranu, która w połączeniu z kopertą idealnie się komponuje i tworzy spójną całość.
Stworzenie większego ekranu spowodowało, że korzystanie z kalkulatora czy stopera jest intuicyjne i proste – wielkość przycisków poddana modyfikacji ułatwi Ci codzienne korzystanie z Apple Watch 7! Zyskujesz także możliwość włączenia kilku minutników naraz, a obraz jest nadal czytelny.
W porównaniu z poprzednimi modelami szkło zostało wzmocnione i jest dotychczas najodporniejszym szkłem w historii Apple Watch. Wszystko to po to, byś nie martwił się o powiększony wyświetlacz. Zegarek jest również odporny na wszelkiego rodzaju pyły.
Niezależnie od tego, co lubisz robić i jakie masz zainteresowania możesz umieścić na ekranie interesujące Cię informacje. Temperatura wody, pogoda, aktywność? Ty decydujesz.
____________________________________________________________________________
✅ Zegarek (księżycowa poświata)
✅ Ładowarka magnetyczna USB-C
✅ Pasek S/M (niebieski)
✅ Pasek M/L (niebieski)
| EAN | 194252594346 |
| Kod producenta | 194252594346 |
| Marka | Apple |
| Rodzaj | smartwatch |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 484 x 396 |
| Złącza | |
| Maksymalny czas pracy baterii | |
| Kształt koperty | prostokątna |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Kompatybilność systemowa | iOS |
| Nawigacja | Tak |
| Materiał koperty | aluminium |
| Grubość koperty | 10.7 mm |
| Powiadomienia o połączeniach, SMS, e-mail | Tak |
| EAN (GTIN) | 194252594346 |
| Stan | |
| Model | Watch series 7 GPS 45mm |
| Wbudowana pamięć | 32 GB |
| Przekątna ekranu | 1,9" |
| Kolor | beżowy |
| Komunikacja | Bluetooth|NFC|Wi-Fi |
| Lokalizator GPS | tak |
| Transmisja danych | brak |
| Wodoszczelność | tak |
| Czujniki | barometr|czujnik światła|krokomierz|pulsometr|wysokościomierz |
| Rozmiar paska | S/M |
| Szerokość koperty | 38 mm |
| Rodzaj aktywności | Bieganie|Bieganie na bieżni|Biegi przełajowe|Chodzenie|Fitness|Jazda na rowerze|Pływanie|Siłownia|Tryb wielodyscyplinowy |
Producent
Kraj: US
Ulica: One Apple Park Way
Kod pocztowy: CA 95014
Miasto: Cupertino
e-mail: [email protected]
Osoba
Kraj: DE
Ulica: Katharina-von-Bora-Stra?e 3
Kod pocztowy: 80333
Miasto: Monachium
e-mail: [email protected]