- Produkt niedostępny
Kod produktu: LU3758
Zgłoś nam to, a stworzymy dla Ciebie nową ofertę!
Wyślij nam link do produktu konkurencji!
DARMOWA DOSTAWA
Zamów za minimum 199 zł!
POTRZEBUJESZ RADY SPECJALISTY?
Zadzwoń lub napisz! +48 512 761 903!
ODBIERZ KUPON NA 10 ZŁ!
Zapisz się do newslettera i odbierz kupon!
✔️U nas kupujesz zdecydowanie taniej wyłącznie ze względu na delikatne ryski na ekranie niewidoczne podczas użytkowania oraz zamienny pasek w kolorze różowym.
✔️Jest sprawny technicznie i objęty naszą gwarancją.
✔️W ofercie oprócz zdjęć producenta zamieściliśmy realne przedstawiające produkt w stanie rzeczywistym.
_________________________________________________________________________________
Kod produktu: LU3758
Możesz sparować Apple Watch SE ze swoim smartfonem (iPhone 6s lub nowszy z iOS 14) i odbierać połączenia, powiadomienia i słuchać ulubionej muzyki podczas treningów. Duży wyświetlacz Retina pozwala zobaczyć więcej jednym zerknięciem. Zaawansowane czujniki rejestrują Twój każdy ruch, a potężne funkcje dbają o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo.
Watch SE w wersji Cellular posiada własną łączność LTE (wymagany plan taryfowy), więc nie musisz mieć przy sobie telefonu, by być w kontakcie ze światem. Apple Watch SE pomoże Ci żyć zdrowo, aktywnie i w bliskim kontakcie ze światem.
Skuteczny trening wymaga wiedzy i danych. Teraz z większą precyzją możesz śledzić swoje wskaźniki treningowe – na basenie, siłowni czy na rowerze – by czerpać z nich motywację do dalszego wysiłku. Codziennie mniej siedzieć, więcej się ruszać i trochę potrenować – to cel, do którego warto dążyć. Pierścienie aktywności pomogą Ci go osiągnąć.
Unieś nadgarstek i zobaczysz spersonalizowane wskaźniki, takie jak odległość, tempo, kadencja, okrążenia, spalone kalorie i tętno. A wysokościomierz pokaże Ci w czasie rzeczywistym zmiany wysokości, gdy się wspinasz czy zbiegasz w doliny.
Ilość i jakość naszego snu mają fundamentalny wpływ na nasze zdrowie. Z aplikacją Sen możesz wypracować nawyk regularnego chodzenia spać i obserwować fazy snu.
Możesz zanurkować na głębokość do 50 metrów, ponieważ Apple Watch SE jest wodoodporny. Zanurz się więc śmiało w basenie, licz serie i mierz czas przepłynięcia odcinków. A jeśli pływasz w morzu czy jeziorze, pokonaną trasę prześledzisz na mapie.
Apple Watch SE dostarcza Ci ważnych informacji zdrowotnych i zachęca do podtrzymywania dobrych nawyków. Monitoruje pracę Twojego serca i od razu daje znać, kiedy konieczna jest konsultacja lekarska. A w nagłych przypadkach sam dzwoni po pomoc.
Smartwatch przypomni Ci o myciu rąk przez zalecane 20 sekund. Delikatnym stuknięciem da znać, kiedy w otoczeniu zrobi się za głośno. Będzie monitorować Twój cykl menstruacyjny. I pomoże wyciszyć się z aplikacją Oddech.
Gdy niebezpiecznie upadniesz i pozostajesz w bezruchu, wbudowany przyspieszeniomierz i żyroskop wykryją to i Apple Watch SE zawiadomi służby ratunkowe. Możesz także błyskawicznie wezwać pomoc nawet za granicą – naciskając i przytrzymując przycisk boczny.
_________________________________________________________________________________
✅ Zegarek (księżycowa poświata)
✅ Pasek S/M (różowy)
✅ Ładowarka magnetyczna USB-C
| EAN | 0194252617892 |
| Kod producenta | 0194252617892 |
| Marka | Apple |
| Czas pracy na baterii | 18 h |
| Wbudowana pamięć | 32000 MB |
| Przekątna ekranu | 1.78" |
| Kolor | złoty |
| Kształt koperty | prostokątna |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Kompatybilność systemowa | iOS |
| Nawigacja | tak |
| Materiał koperty | aluminium |
| Grubość koperty | 10.7 mm |
| Powiadomienia o połączeniach, SMS, e-mail | tak |
| EAN (GTIN) | 0194252617892 |
| Stan | |
| Model | Watch SE GPS + Cellular 44mm |
| Rodzaj | smartwatch |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 368 x 448 |
| Złącza | |
| Komunikacja | Bluetooth|NFC|Wi-Fi|LTE |
| Lokalizator GPS | tak |
| Transmisja danych | brak |
| Wodoszczelność | tak |
| Czujniki | barometr|akcelerometr|czujnik światła|pulsometr|czujnik zbliżeniowy|wysokościomierz\krokomierz |
| Materiał paska | inny |
| Szerokość koperty | 38 mm |
| Rodzaj aktywności | Bieganie, Fitness, Jazda na rowerze, Joga, Marsz, Pływanie, Siłownia |
Producent
Kraj: US
Ulica: One Apple Park Way
Kod pocztowy: CA 95014
Miasto: Cupertino
e-mail: [email protected]
Osoba
Kraj: DE
Ulica: Katharina-von-Bora-Stra?e 3
Kod pocztowy: 80333
Miasto: Monachium
e-mail: [email protected]