- Produkt niedostępny
Kod produktu: BG4058
Zgłoś nam to, a stworzymy dla Ciebie nową ofertę!
Wyślij nam link do produktu konkurencji!
DARMOWA DOSTAWA
Zamów za minimum 199 zł!
POTRZEBUJESZ RADY SPECJALISTY?
Zadzwoń lub napisz! +48 512 761 903!
ODBIERZ KUPON NA 10 ZŁ!
Zapisz się do newslettera i odbierz kupon!
✔️U nas kupujesz zdecydowanie taniej wyłącznie ze względu na delikatne ryski i przetarcia na obudowie.
✔️Jest w 100% sprawny technicznie oraz objęty naszą gwarancją.
✔️W ofercie oprócz zdjęć producenta zamieściliśmy realne przedstawiające jeden przykładowy produkt w stanie rzeczywistym
__________________________________________________________________________________
Kod produktu: BG4058
Radio internetowe „wszystko w jednym” z odbiorem Bluetooth i DAB+. Pozwala na strumieniowe przesyłanie dźwięku przez Bluetooth. Posiada system głośników stereo 2.1 o mocy 2 x 4 W + 20 W mocy wyjściowej. Dodatkowym atutem jest duży kolorowy wyświetlacz TFT o przekątnej 2,4 cala i wysokiej rozdzielczości z 3-stopniową regulacją jasności. Wystarczy sieć LAN lub WLAN w domu, aby cieszyć się całą różnorodnością muzyki. Dzięki Spotify Premium możesz słuchać milionów utworów bez reklam. Twoi ulubieni artyści, najnowsze hity i nowe odkrycia.
__________________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________________
✅ Radio
✅ Zasilacz
✅ Przewód AUX
✅ Pilot zdalnego sterowania
| EAN | 4013833043294 |
| Kod producenta | 4013833043294 |
| Marka | |
| Zasilanie | sieciowe |
| Kolor | brązowy |
| Załączone wyposażenie | zasilacz|kabel AUX|pilot |
| Radio | |
| Szerokość produktu | 23,5 cm |
| Głębokość produktu | |
| Waga produktu | 2,2 kg |
| EAN (GTIN) | 4013833043294 |
| Stan | |
| Model | DTR 6000 X |
| Złącza | |
| Cechy dodatkowe | wyświetlacz LCD|pilot zdalnego sterowania|antena teleskopowa |
| Funkcje | budzenie radiem|budzenie sygnałem|funkcja drzemki|funkcja RDS |
| Liczba zapamiętywanych stacji | |
| Wysokość produktu | 12,8 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym |
Producent
Kraj: DE
Ulica: Julius-Saxler-Str. 3
Kod pocztowy: 54550
Miasto: Daun
e-mail: [email protected]