- Produkt niedostępny
Kod produktu: GP7710
Zgłoś nam to, a stworzymy dla Ciebie nową ofertę!
Wyślij nam link do produktu konkurencji!
DARMOWA DOSTAWA
Zamów za minimum 199 zł!
POTRZEBUJESZ RADY SPECJALISTY?
Zadzwoń lub napisz! +48 512 761 903!
ODBIERZ KUPON NA 10 ZŁ!
Zapisz się do newslettera i odbierz kupon!
✔️U nas kupujesz zdecydowanie taniej wyłącznie ze względu na niesprawny napęd CD, ryski oraz brak pilota w zestawie.
✔️ Radio jest objęte naszą gwarancją.
✔️ W ofercie oprócz zdjęć producenta zamieściliśmy realne przedstawiające jeden przykładowy produkt w stanie rzeczywistym.
__________________________________________________________________________________
Kod produktu: GP7710
DIGITRADIO 350 inspiruje nowym, ekscytującym wzornictwem i jest przeznaczone dla słuchaczy, oczekujących przede wszystkim doskonałego dźwięku. Pomimo kompaktowych wymiarów obudowy, zintegrowany głośnik zapewnia najwyższą jakość dźwięku. Model ten umożliwia odtwarzanie cyfrowych stacji radiowych za pośrednictwem pasma DAB+. Oprócz szerokiej gamy programów dostępnych za pośrednictwem radia cyfrowego DAB+, urządzenie odbiera również dostępne stacje FM. Dodatkowo produkt ten również posiada możliwość odtwarzania muzyki z innych źródeł jak MP3 czy smartfon dzięki wejściu AUX i USB.
__________________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________________
✅ Radio
| EAN | 4019588000094 |
| Kod producenta | 4019588000094 |
| Marka | TechniSat |
| Zasilanie | sieciowe |
| Kolor | czarny |
| Funkcje | funkcja RDS |
| Liczba zapamiętywanych stacji | 60 |
| Wysokość produktu | 12,3 cm |
| Waga produktu |
| EAN (GTIN) | 4019588000094 |
| Stan | |
| Model | DIGITRADIO 350 CD |
| Złącza | |
| Cechy dodatkowe | |
| Radio | DAB+|FM |
| Szerokość produktu | 35 cm |
| Głębokość produktu | 19,5 cm |
Producent
Kraj: DE
Ulica: Julius-Saxler-Str. 3
Kod pocztowy: 54550
Miasto: Daun
e-mail: [email protected]