- Produkt niedostępny
Kod produktu: AX0805
Zgłoś nam to, a stworzymy dla Ciebie nową ofertę!
Wyślij nam link do produktu konkurencji!
DARMOWA DOSTAWA
Zamów za minimum 199 zł!
POTRZEBUJESZ RADY SPECJALISTY?
Zadzwoń lub napisz! +48 512 761 903!
ODBIERZ KUPON NA 10 ZŁ!
Zapisz się do newslettera i odbierz kupon!
✔️U nas kupujesz zdecydowanie taniej wyłącznie ze względu na jedną kość (1x4GB) w zestawie, brak radiatora oraz niedziałający tryb XMP.
✔️Jest objęty naszą gwarancją.
✔️W ofercie oprócz zdjęć producenta zamieściliśmy realne przedstawiające jeden przykładowy produkt w stanie rzeczywistym.
__________________________________________________________________________________
Kod produktu: AX0805
RAM G.Skill Ripjaws V to wydajna pamięć DDR4 o pojemności 4 GB. Działa z częstotliwością 2666 MHz, zapewniając szybkie przetwarzanie danych oraz sprawne działanie systemu, co jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla graczy, jak i profesjonalistów potrzebujących dużej mocy obliczeniowej. Pamięć ta charakteryzuje się opóźnieniem CL15, co gwarantuje niski czas dostępu do danych i zwiększoną wydajność.
Dzięki napięciu 1.2 V, moduły pracują stabilnie i efektywnie, oznacza to o 20% niższy pobór mocy w stosunku do DDR3 oraz wyższą przepustowość. Model Ripjaws V charakteryzuje się agresywnym, czerwonym designem, który nadaje komputerowi stylowy wygląd. Jest to doskonałe rozwiązanie dla użytkowników poszukujących niezawodnej i szybkiej pamięci RAM, która sprosta wymaganiom nowoczesnych aplikacji i gier.
__________________________________________________________________________________
| EAN | 4713294230317 |
| Kod producenta | 4713294230317 |
| Model | Ripjaws V |
| Chłodzenie | brak |
| Cechy dodatkowe | pozłacane wtyki |
| Opóźnienia (Cycle Latency) | 15 |
| Pojemność całkowita | 4 GB |
| Taktowanie szyny pamięci (MHz) | 2666 MHz |
| EAN (GTIN) | 5906379033074 |
| Producent | G.SKILL |
| Typ złącza | UDIMM |
| Kolor | czerwony |
| Napięcie | 1.2 V |
| Typ pamięci | DDR4 |
| Liczba modułów | 1 |
| Pojemność pojedynczego modułu | 4 GB |
Producent
Kraj: TW
Ulica: Xinyi District, Dongxing Rd, 69?8?
Kod pocztowy: 110
Miasto: Taipei City
e-mail: [email protected]
Osoba
Kraj: PL
Ulica: Józefa Michalusa 1
Kod pocztowy: 38-300
Miasto: Gorlice
e-mail: [email protected]