- Produkt niedostępny
Kod produktu: LH5826
Zgłoś nam to, a stworzymy dla Ciebie nową ofertę!
Wyślij nam link do produktu konkurencji!
DARMOWA DOSTAWA
Zamów za minimum 199 zł!
POTRZEBUJESZ RADY SPECJALISTY?
Zadzwoń lub napisz! +48 512 761 903!
ODBIERZ KUPON NA 10 ZŁ!
Zapisz się do newslettera i odbierz kupon!
✔️U nas kupujesz zdecydowanie taniej wyłącznie ze względu na drobne ryski na powierzchni obudowy, montowany na magnesach przedni panel oraz zastępcze wentylatory 120 mm z przodu.
✔️Jest objęty naszą gwarancją.
✔️W ofercie oprócz zdjęć producenta zamieściliśmy realne przedstawiające produkt w stanie rzeczywistym.
_________________________________________________________________________________
Kod produktu: LH5826
Cougar Panzer Max to oryginalna konstrukcja wyróżniająca się nowoczesnym designem, uzupełnionym przez okno na panelu bocznym. Pomieści ona wszystkie niezbędne komponenty Twojego komputera - płytę główną w rozmiarze EATX, kartę graficzną o długości do 390 mm oraz chłodzenie procesora o wysokości do 170 mm.
W Cougar Panzer Max przewidziano 2 miejsca montażowe dla dysków w formacie 3,5’’/2,5’’ oraz 4 dla dysków 2,5’’. Zewnętrzna zatoka 2x 5,25’’ umożliwi Ci montaż napędu optycznego. Aby poprawić skuteczność chłodzenia i wentylację, miejsce na zasilacz ATX znalazło się na podłodze obudowy. Natomiast system aranżacji kabli pozwoli Ci z łatwością ukryć zbędne przewody i zachować estetyczny porządek.
Obudowa przewiduje łącznie 8 miejsc montażowych przeznaczonych do instalacji wentylatorów, jak również radiatorów chłodzenia wodnego wielkości nawet 360 mm. Na zewnątrz obudowy znalazł się także praktyczny kontroler, przeznaczony do sterowania prędkością wentylatorów.
_________________________________________________________________________________
✅ Obudowa
✅ Wbudowany kontroler wentylatorów
✅ Zestaw montażowy
| EAN | 4715302441111 |
| Kod producenta | 4715302441111 |
| Producent | Cougar |
| Typ obudowy | Full Tower |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 170 mm |
| Miejsca na wewnętrzne dyski i napędy | 4x2.5"|2x3.5"/2.5" |
| Podświetlenie | nie |
| Liczba złączy USB | 4 |
| Kolor | czarny |
| Liczba slotów rozszerzeń | 8 |
| Okno | Tak - pleksa |
| Możliwość chłodzenia cieczą | tak |
| Porty audio na froncie | 2 (1 x słuchawki; 1 x mikrofon) |
| Wentylatory podświetlane | |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 3 |
| Największy obsługiwany standard płyty głównej | Extended ATX (EATX) |
| Wysokość produktu | 61.2 cm |
| Waga produktu | 11.5 kg |
| EAN (GTIN) | 4715302441111 |
| Stan | |
| Model | Panzer Max |
| Standard płyty głównej | ATX|microATX|Mini-ITX|Extended ATX (EATX) |
| Miejsca na zewnętrzne dyski i napędy | 2 x 5.25" |
| Zasilacz w zestawie | nie |
| Maksymalna długość karty graficznej | 390 cm |
| Pozostałe złącza | 1 x słuchawki ; 1 mikrofon |
| Konstrukcja | tunel na zasilacz|filtr przeciwkurzowy |
| Możliwość montażu chłodzenia cieczą | Tak - do 360 mm (przód); do 140 mm (dół); do 360 mm (góra); do 120 mm (tył) |
| Panel boczny | Okno z plexi |
| Liczba USB na froncie | 4 (2 x USB 2.0 ; 2 x USB 3.0) |
| Liczba wentylatorów w zestawie | 2 x 120 mm - przód (zastępcze); 1 x 120 mm - tył |
| Maksymalna liczba wentylatorów | 8 |
| Zainstalowane wentylatory | 3 x 120 mm |
| Szerokość produktu | 26.6 cm |
| Głębokość produktu | 55.6 cm |