- Produkt niedostępny
Kod produktu: HH6409
Zgłoś nam to, a stworzymy dla Ciebie nową ofertę!
Wyślij nam link do produktu konkurencji!
DARMOWA DOSTAWA
Zamów za minimum 199 zł!
POTRZEBUJESZ RADY SPECJALISTY?
Zadzwoń lub napisz! +48 512 761 903!
ODBIERZ KUPON NA 10 ZŁ!
Zapisz się do newslettera i odbierz kupon!
✔️U nas kupujesz taniej wyłącznie ze względu na:
✔️Jest objęta naszą gwarancją.
✔️W ofercie zostały umieszczone zdjęcia poglądowe producenta oraz realne przedstawiające produkt w stanie rzeczywistym.
Kod produktu: HH6409
Oszałamiająca obudowa PC Graphite Series 780T może zadowolić najbardziej zagorzałych graczy, zapewniając miejsce na wiele dysków i wentylatorów. Jesteś fanem chłodzenia wodnego? Z pewnością docenisz przestrzeń na dwie chłodnice 360 mm. Ponadto model 780T oferuje łatwe skróty konserwacyjne, takie jak beznarzędziowy demontaż paneli bocznych, dysków twardych i kart graficznych. Przycisk sterowania trzema prędkościami wentylatora i liczne opcje połączeń urządzeń peryferyjnych sprawiają, że panel przedni pozwala zaoszczędzić czas.
✅ Pakiet śrub montażowych (zastępczy)
✅ 3 sanki na dysk 2,5"
✅ 3 uniwersalne sanki na dysk 3,5"/2,5"
| EAN | 5052184597192 |
| Kod producenta | 5052184597192 |
| Producent | Corsair |
| Typ obudowy | Full Tower |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 200 mm |
| Zasilacz w zestawie | nie |
| Maksymalna długość karty graficznej | 355 mm |
| Pozostałe złącza | audio; mikrofon |
| Konstrukcja | filtr przeciwkurzowy|okno z plexi |
| Możliwość montażu chłodzenia cieczą | Tak - do 360 mm |
| Panel boczny | Okno z plexi |
| Liczba USB na froncie | 2 x USB 2.0 ; 2 x USB 3.0 |
| Liczba wentylatorów w zestawie | 2 x 140 mm LED (przód); 1x 140 mm (tył) |
| Maksymalna liczba wentylatorów | 7 |
| Zainstalowane wentylatory | 3 x 140 mm |
| Szerokość produktu | 28,8 cm |
| Głębokość produktu | 63,7 cm |
| Waga produktu | 11,5kg |
| EAN (GTIN) | 5052184597192 |
| Stan | Używany |
| Model | Graphite Series 780T White |
| Standard płyty głównej | ATX|microATX|Mini-ITX|Extended ATX (EATX) |
| Miejsca na zewnętrzne dyski i napędy | 2 x 5,25" |
| Podświetlenie | tak |
| Liczba złączy USB | 4 |
| Kolor | biały |
| Liczba slotów rozszerzeń | 9 |
| Okno | Tak - Plexi |
| Możliwość chłodzenia cieczą | tak |
| Porty audio na froncie | 2 x słuchawki/mikrofon |
| Wentylatory podświetlane | Tak - 2 (przód) |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 3 |
| Największy obsługiwany standard płyty głównej | Extended ATX (EATX) |
| Wysokość produktu | 60,2 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 12.7 kg |