- Produkt niedostępny
Kod produktu: BX1023
Zgłoś nam to, a stworzymy dla Ciebie nową ofertę!
Wyślij nam link do produktu konkurencji!
DARMOWA DOSTAWA
Zamów za minimum 199 zł!
POTRZEBUJESZ RADY SPECJALISTY?
Zadzwoń lub napisz! +48 512 761 903!
ODBIERZ KUPON NA 10 ZŁ!
Zapisz się do newslettera i odbierz kupon!
Kod produktu: BX1023
Raijintek Ophion M Evo to obudowa PC która za sprawą swojego eleganckiego i minimalistycznego designu przypadnie do gustu zarówno graczom jak i osobom pracującym w biurze lub domowym zaciszu. Wewnątrz konstrukcji zamontować możemy płyty główne o standardzie Mini-ITX, microATX oraz karty graficzne do aż 410 mm długości. Jedną z wielu możliwości tego modelu jest również możliwość montażu chłodzenia wodnego dla jeszcze lepszego bezpieczeństwa komponentów. Kolejnym niewątpliwym atutem jest złącze USB Typu C dzięki któremu bez najmniejszego problemu szybko podłączymy swój smartfon bądź też inne urządzenie.
✅ Pakiet śrub montażowych
✅ Przejściówka PCIe (riser)
| EAN | 4715109922615 |
| Kod producenta | 4715109922615 |
| Producent | Raijintek |
| Typ obudowy | Micro Tower |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 82 mm |
| Zasilacz w zestawie | nie |
| Maksymalna długość karty graficznej | 410 mm |
| Kolor | czarny |
| Liczba slotów rozszerzeń | |
| Okno | Tak - szkło hartowane |
| Możliwość chłodzenia cieczą | tak |
| Porty audio na froncie | Nie |
| Maksymalna liczba wentylatorów | 4 |
| Największy obsługiwany standard płyty głównej | microATX |
| Wysokość produktu | 36,5 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 7,4 kg |
| EAN (GTIN) | 4715109922615 |
| Stan | Nowy |
| Model | Ophion M Evo |
| Standard płyty głównej | microATX|Mini-ITX |
| Miejsca na wewnętrzne dyski i napędy | 5 x 2,5"; 3 x 3,5" |
| Podświetlenie | nie |
| Liczba złączy USB | |
| Konstrukcja | filtr przeciwkurzowy |
| Możliwość montażu chłodzenia cieczą | Tak (do 360 mm) |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Liczba USB na froncie | 1 x USB 3.0, 1 x USB Typ C |
| Wentylatory podświetlane | |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 0 |
| Szerokość produktu | 23,1 cm |
| Głębokość produktu | 45,3 cm |
| Waga produktu | 5,9 kg |