- Produkt niedostępny
Kod produktu: FM6405
Zgłoś nam to, a stworzymy dla Ciebie nową ofertę!
Wyślij nam link do produktu konkurencji!
DARMOWA DOSTAWA
Zamów za minimum 199 zł!
POTRZEBUJESZ RADY SPECJALISTY?
Zadzwoń lub napisz! +48 512 761 903!
ODBIERZ KUPON NA 10 ZŁ!
Zapisz się do newslettera i odbierz kupon!
✔️U nas kupujesz zdecydowanie taniej wyłącznie ze względu na 4 cykle ładowania oraz defekt ekranu w górnej części, przy krawędzi, w postaci ciemniejszych/jaśniejszych obszarów (jest widoczny na zdjęciach).
✔️Został wyposażony w oryginalne opakowanie i akcesoria.
✔️Był podłączany celem testów, dlatego posiada 4 cykle ładowania. Bateria ma 100% pojemności.
✔️Jest objęty naszą gwarancją.
✔️W ofercie oprócz zdjęć producenta zamieściliśmy realne przedstawiające produkt w stanie rzeczywistym.
_________________________________________________________________________________
Kod produktu: FM6405
Laptop Apple MacBook Pro A2442 posiada piorunująco szybki czip M1 Pro, który daje mu rewolucyjną prędkość działania i przełomową wydajność. Możesz teraz z łatwością montować wideo 8K, kompilować kod czy renderować skomplikowane sceny w 3D, gdziekolwiek jesteś. Pojemna bateria zapewni Ci do 17 godzin pracy bez potrzeby podłączania się do sieci.
Wyświetlacz Liquid Retina XDR o przekątnej 14.2" ma ekstremalnie szeroki zakres dynamiczny i niewiarygodny współczynnik kontrastu. Wzrok w filmach i grach przyciągają dopieszczone refleksy, bogactwo detali nawet w słabo oświetlonych obszarach i żywe, naturalne barwy. Każdy wyświetlacz jest kalibrowany fabrycznie i oferuje profesjonalne tryby referencyjne do gradingu kolorów na obrazie HDR, fotografii, projektowania i przygotowania do druku.
Kamera 1080p z wyjątkowo jasnym obiektywem, wpuszczającym dużo światła oraz 3 mikrofony klasy studyjnej zapewnią dźwięk i obraz wyjątkowej jakości. Układ mikrofonów kierunkowo kształtuje wiązkę akustyczną, aby Twój głos był zawsze słyszany głośno i wyraźnie. Większa matryca w kamerze, zawierająca bardziej efektywne piksele sprawią, że obraz będzie wyraźny nawet w słabym świetle.
Ponadto MacBook Pro ma system sześciu głośników. Cztery głośniki niskotonowe z technologią force-cancelling wypełniają pomieszczenie mocnym basem, a z wydajnych głośników wysokotonowych dobiegają czystsze, pełniejsze partie wokalne.
Po raz pierwszy klawiatura Magic Keyboard MacBooka Pro ma rząd klawiszy funkcyjnych o pełnej wysokości. To ukłon w stronę profesjonalistów, którzy lubią czuć reakcję mechanicznych klawiszy. Przewidziano też nowe skróty klawiaturowe wywołujące Spotlight i tryb Nie przeszkadzać. Ponadto czytnik Touch ID ma wyczuwalny dotykiem pierścień, który naprowadza Twój palec, gdy szybko, łatwo i bezpiecznie odblokowujesz swojego Maca.
_________________________________________________________________________________
✅ Laptop
✅ Zasilacz
✅ Kabel USB-C na MagSafe
✅ Oryginalne opakowanie
| EAN | 194252549995 |
| Kod producenta | 194252549995 |
| Marka | Apple |
| Model procesora | Apple M1 Pro |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Rozdzielczość (px) | 3024 x 1964 |
| Model karty graficznej | Apple M1 Pro (14 rdzeni) |
| Przekątna ekranu w calach | 14.2" |
| Multimedia | |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Powłoka matrycy | błyszcząca |
| Kolor | szary |
| Pojemność akumulatora (Wh) | |
| Komunikacja | |
| Cechy dodatkowe | |
| Wysokość produktu | 1,55 cm |
| Waga produktu | 1,61 kg |
| EAN (GTIN) | 194252549995 |
| Stan | |
| Model | MacBook Pro A2442 |
| Seria procesora | Apple M |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika dedykowana |
| Przekątna ekranu | 14,2" |
| Odświeżanie matrycy | |
| Złącza | MagSafe 3|HDMI|Thunderbolt|minijack 3,5 mm (audio) |
| System operacyjny | Mac OS |
| Ekran dotykowy | nie |
| Technologia akumulatora | |
| Maksymalny czas pracy baterii | 17 h |
| Sterowanie | |
| Szerokość produktu | 31,26 cm |
| Głębokość produktu | 22,12 cm |
Producent
Kraj: US
Ulica: One Apple Park Way
Kod pocztowy: CA 95014
Miasto: Cupertino
e-mail: [email protected]
Osoba
Kraj: DE
Ulica: Katharina-von-Bora-Stra?e 3
Kod pocztowy: 80333
Miasto: Monachium
e-mail: [email protected]