- Produkt niedostępny
Kod produktu: AD5566
Zgłoś nam to, a stworzymy dla Ciebie nową ofertę!
Wyślij nam link do produktu konkurencji!
DARMOWA DOSTAWA
Zamów za minimum 199 zł!
POTRZEBUJESZ RADY SPECJALISTY?
Zadzwoń lub napisz! +48 512 761 903!
ODBIERZ KUPON NA 10 ZŁ!
Zapisz się do newslettera i odbierz kupon!
✔️U nas kupujesz zdecydowanie taniej wyłącznie ze względu na lekkie przetarcia na ekranie (widoczne jedynie pod światło), delikatne ryski i przetarcia na obudowie oraz brak fragmentu jednej litery na logo.
✔️Laptop jest wyposażony w oryginalne opakowanie oraz akcesoria.
✔️Jest sprawny technicznie i objęty naszą gwarancją.
✔️W ofercie oprócz zdjęć producenta zamieściliśmy realne przedstawiające produkt w stanie rzeczywistym.
_________________________________________________________________________________
Kod produktu: AD5566
Poznaj niezwykle lekki i wyjątkowo wydajny laptop LG gram 14Z90P-G.AA89B. Model ten jest idealnym narzędziem do pracy biznesowej, dzięki doskonałym parametrom technicznym i niesamowitej przenośności. Laptop wyposażony jest w 14-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli, co zapewnia doskonałą jakość obrazu.
Procesor Intel Core i7-1165G7 gwarantuje płynne działanie nawet przy wielozadaniowym użytkowaniu, a 16GB pamięci RAM pozwala na swobodną pracę z wieloma aplikacjami jednocześnie. Ogromne zapasy miejsca na dane zapewni Ci 1TB dysk SSD. Natomiast Karta graficzna Iris Xe umożliwia pracę z treściami w wysokiej jakości, a system operacyjny Windows 11 Home zapewnia stabilność i wygodę użytkowania.
Pomimo solidnej konstrukcji laptop waży jedynie 1kg i oferuje nawet do 18,5 godziny pracy na jednym ładowaniu. Zestaw portów i złącz zapewnia pełną funkcjonalność zewnętrznych urządzeń, a ultradźwiękowe łącze Thunderbolt 4 pozwala na błyskawiczne ładowanie. Laptop posiada również czytnik kart SD oraz przydatne porty USB 3.2 i HDMI.
Laptop LG gram 14Z90P to nie tylko narzędzie pracy, ale także kombinacja wysokiej jakości, wydajności i niezawodności. Dzięki niemu praca stanie się jeszcze przyjemniejsza i bardziej efektywna.
_________________________________________________________________________________
✅ Laptop
✅ Ładowarka
✅ Oryginalne opakowanie
| EAN | 8806091583819 |
| Kod producenta | 8806091583819 |
| Marka | LG |
| Rodzaj | Biznesowe |
| Seria procesora | Intel Core i7 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4,70 GHz |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Pojemność dysku | 1000 GB |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1200 |
| Model karty graficznej | |
| Przekątna ekranu | |
| Typ napędu | brak |
| Złącza | |
| System operacyjny | |
| Ekran dotykowy | nie |
| Maksymalny czas pracy baterii | |
| Sterowanie | |
| Wysokość produktu | 1.68 cm |
| Waga produktu | 1 kg |
| EAN (GTIN) | 8806091583819 |
| Stan | |
| Model | gram 14Z90P-G.AA89B |
| Model procesora | Intel Core i7-1165G7 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2,80 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Producent karty graficznej | Intel |
| Przekątna ekranu w calach | 14" |
| Multimedia | czytnik kart pamięci|głośniki|mikrofon|kamera| |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Typ matrycy | IPS |
| Kolor | czarny |
| Komunikacja | |
| Szerokość produktu | 31.3 cm |
| Głębokość produktu |
Producent
Kraj: KR
Ulica: 128 Yeoui-daero, Yeongdeungpo-gu
Kod pocztowy: 7336
Miasto: Seul
e-mail: [email protected]
Osoba
Kraj: DE
Ulica: Alfred-Herrhausen-Allee 3-5
Kod pocztowy: 65760
Miasto: Eschborn
e-mail: [email protected]