- Produkt niedostępny
Kod produktu: GW9965
Zgłoś nam to, a stworzymy dla Ciebie nową ofertę!
Wyślij nam link do produktu konkurencji!
DARMOWA DOSTAWA
Zamów za minimum 199 zł!
POTRZEBUJESZ RADY SPECJALISTY?
Zadzwoń lub napisz! +48 512 761 903!
ODBIERZ KUPON NA 10 ZŁ!
Zapisz się do newslettera i odbierz kupon!
✔️U nas kupujesz zdecydowanie taniej ze względu na:
✔️Jest objęty naszą gwarancją.
✔️Układ klawiatury w języku niemieckim możesz zmienić poprzez wybór dowolnego języka np. w przypadku polskiego (po naciśnięciu klawisza z niemieckim oznaczeniem pojawi się polski odpowiednik).
✔️W ofercie oprócz zdjęć producenta zamieściliśmy realne przedstawiające produkt w stanie rzeczywistym.
✔️Aby ułatwić Ci korzystanie z laptopa, do paczki dołączamy GRATIS w postaci naklejek spolszczających klawiaturę! ?
Kod produktu: GW9965
Wszystkie elementy laptopa ZenBook 14 UX433 zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu Ci swobody w odkrywaniu swoich kreatywnych możliwości. Na szczególną uwagę zasługuje oszałamiająco piękny ekran NanoEdge. Z pewnością docenisz także ogromną moc drzemiącą wewnątrz tego urządzenia oraz wyjątkową dbałość o szczegóły jak np. ekskluzywny zawias ErgoLift, czy nowatorski touchpad NumberPad.
Zaprojektowany pod kątem zapewnienia użytkownikowi maksymalnej powierzchni ekranowej, nowy wyświetlacz NanoEdge posiada wyjątkowo smukłe wszystkie cztery ramki i robi naprawdę oszałamiające wrażenie. Efekt końcowy jest naprawdę imponujący, niczym bezkresna głębia dla Twoich oczu! Ekran ten wyświetla bardzo ostry i dynamiczny obraz, a także zapewnia żywe i precyzyjne odwzorowanie kolorów. Wykorzystuje również innowacyjne technologie ASUS – w tym ASUS Splendid i ASUS Tru2Life Video – które zapewniają komfortu dla oczu i maksymalną wydajność.
ZenBook 14 został wyposażony w pełnowymiarową, podświetloną klawiaturę z idealnie dobranym skokiem klawiszy, która gwarantuje doskonałe wrażenia podczas pisania. Ponadto laptop posiada także zawias ASUS ErgoLift zapewniający idealny kąt nachylenia klawiatury – dla maksymalnego komfortu pisania. Laptop ZenBook 14 po raz pierwszy wykorzystuje również nowe, innowacyjne rozwiązanie NumberPad – nowatorski touchpad z funkcją klawiatury numerycznej do szybkiego wprowadzania danych.
Model ten stworzono z myślą o zapewnieniu użytkownikowi wysokiej mocy obliczeniowej, której potrzebuje do pracy w podróży. Dzięki zastosowaniu najnowszych procesorów Intel® Core™, a także wydajnych komponentów o wysokiej jakości, ZenBook 14 nigdy nie każe Ci czekać. Niezależnie od tego, co robisz.
Dodatkowo, ZenBook 14 spełnia ogromnie wymagające kryteria wojskowego standardu MIL-STD-810G, który służy do pomiaru niezawodności i wytrzymałość sprzętu.
✅ Laptop
✅ Ładowarka
✅ Pokrowiec ochronny
✅ Naklejki spolszczające na klawiaturę GRATIS
| EAN | 4718017244268 |
| Kod producenta | 4718017244268 |
| Marka | Asus |
| Rodzaj | Biznesowe |
| Seria procesora | Intel Core i7 |
| Taktowanie maksymalne procesora | |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Model karty graficznej | NVIDIA GeForce MX150 |
| Przekątna ekranu w calach | 14" |
| Złącza | USB 2.0|USB 3.0|minijack 3,5 mm (audio)|USB 3.1 typ C |
| System operacyjny | |
| Ekran dotykowy | nie |
| Technologia akumulatora | |
| Maksymalny czas pracy baterii | |
| Sterowanie | |
| Wysokość produktu | |
| Waga produktu | 1,19 kg |
| EAN (GTIN) | 5905255792104 |
| Stan | Używany |
| Model | Zenbook 14 |
| Model procesora | Intel Core i7-8565U |
| Taktowanie bazowe procesora | |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika dedykowana |
| Przekątna ekranu | |
| Multimedia | głośniki|mikrofon|kamera|czytnik kart pamięci |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Powłoka matrycy | błyszcząca |
| Kolor | niebieski |
| Pojemność akumulatora (Wh) | 50 Wh |
| Komunikacja | |
| Szerokość produktu | 31,9 cm |
| Głębokość produktu | 19,9 cm |
Producent
Kraj: TW
Ulica: No.15, LiDe Rd., Beitou District
Kod pocztowy: 112
Miasto: Taipei
e-mail: [email protected]
Osoba
Kraj: DE
Ulica: Harkortstra?e 21-23
Kod pocztowy: 40880
Miasto: Ratingen
e-mail: [email protected]