- Produkt niedostępny
Kod produktu: EF4069
Zgłoś nam to, a stworzymy dla Ciebie nową ofertę!
Wyślij nam link do produktu konkurencji!
DARMOWA DOSTAWA
Zamów za minimum 199 zł!
POTRZEBUJESZ RADY SPECJALISTY?
Zadzwoń lub napisz! +48 512 761 903!
ODBIERZ KUPON NA 10 ZŁ!
Zapisz się do newslettera i odbierz kupon!
Kod produktu: EF4069
HSIPC to firewall sprzętowy z zainstalowanym systemem operacyjnym OPNsense, które realizuje funkcje zabezpieczające. Wykonanie z aluminium oraz metalu znacząco wpływa na stabilność konstrukcji. Urządzenie Idealnie nada się do spełniania funkcji ochronnych, szczególnie podczas pracy zdalnej. HSIPC został wyposażony w 8 GB pamięci RAM, która w połączeniu z procesorem Intel Celeron J4125 zapewnia sprawne działanie.
__________________________________________________________________________________
✅ Firewall
✅ Zasilacz
| EAN | 5905255799141 |
| Kod producenta | 5905255799141 |
| Marka | HSIPC |
| Seria | Intel Celeron |
| Typ obudowy | |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.00 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Pamięć podręczna procesora | |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Liczba slotów RAM | 2 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Złącza zewnętrzne płyty głównej | USB 3.0 typ A|RJ45|HDMI|VGA (D-Sub) |
| Producent karty graficznej | Intel |
| System operacyjny | OPNsense |
| Komunikacja | |
| Bluetooth | |
| Szerokość produktu | 12.6 cm |
| Głębokość produktu | 13.4 cm |
| Waga produktu | 1 kg |
| EAN (GTIN) | 5905255799141 |
| Stan | Nowy |
| Model | J4125 8/128GB |
| Typ komputera | komputer mini PC |
| Model procesora | Intel Celeron J4125 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 2.70 GHz |
| Liczba wątków procesora | |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Pojemność dysku | |
| Gniazda rozszerzeń | mSATA SSD|2,5'' SATA |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Chipset karty graficznej | UHD Graphics 600 |
| Kolor | szary |
| Wejście RJ-45 | Tak - 4 (Intel I225-V 2.5G) |
| Wi-Fi | |
| Wysokość produktu | 4.1 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym |