- Produkt niedostępny
Kod produktu: DY7845
Zgłoś nam to, a stworzymy dla Ciebie nową ofertę!
Wyślij nam link do produktu konkurencji!
DARMOWA DOSTAWA
Zamów za minimum 199 zł!
POTRZEBUJESZ RADY SPECJALISTY?
Zadzwoń lub napisz! +48 512 761 903!
ODBIERZ KUPON NA 10 ZŁ!
Zapisz się do newslettera i odbierz kupon!
Kod produktu: DY7845
Mini PC to komputery zamknięte w małej kompaktowej obudowie o modularnej konstrukcji. Pozwala na piętrowe nakładanie elementów, zapewniając doskonałe możliwości personalizacji do domowych lub profesjonalnych zastosowań. Jest idealny do wielozadaniowości, kina domowego, pracy biurowej, cyfrowego bezpieczeństwa i nadzoru, centrum multimedialnego, sali konferencyjnej itp. Został wyposażony w 8 GB pamięci RAM, który w połączeniu z procesorem Intel Celeron J4125 oraz dyskiem SSD o pojemności 256 GB zapewnia sprawne działanie Twojego Mini PC.
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
✅ Komputer Mini PC
✅ Uchwyt VESA
✅ Zasilacz
| EAN | 6935768752783 |
| Kod producenta | 6935768752783 |
| Marka | CHUWI |
| Seria | Intel Celeron |
| Typ obudowy | |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.00 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Złącza zewnętrzne płyty głównej | Wi-Fi|Bluetooth|LAN 10/100/1000 Mbps |
| Funkcja Auto On | Auto On, Auto On o określonej godzinie |
| Producent karty graficznej | Intel |
| System operacyjny | Windows 10 Home |
| Wejście RJ-45 | |
| Wi-Fi | Tak - 802.11 b/g/n/ac |
| Wysokość produktu | 3.7 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.5 kg |
| EAN (GTIN) | 6935768752783 |
| Stan | Nowy |
| Model | HeroBox |
| Typ komputera | komputer mini PC |
| Model procesora | Intel Celeron J4125 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 2.70 GHz |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Pojemność dysku | |
| Gniazda rozszerzeń | SATA III (6 GB/s) |
| Zasilacz | Zewnętrzny (12V, 2A, 24W) |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Chipset karty graficznej | Intel UHD Graphics 600 |
| Kolor | czarny |
| Bluetooth | Tak - 4.0 |
| Szerokość produktu | 18.8 cm |
| Głębokość produktu | 13.9 cm |
| Waga produktu | 0.6 kg |