- Produkt niedostępny
Kod produktu: IM4463
Zgłoś nam to, a stworzymy dla Ciebie nową ofertę!
Wyślij nam link do produktu konkurencji!
DARMOWA DOSTAWA
Zamów za minimum 199 zł!
POTRZEBUJESZ RADY SPECJALISTY?
Zadzwoń lub napisz! +48 512 761 903!
ODBIERZ KUPON NA 10 ZŁ!
Zapisz się do newslettera i odbierz kupon!
✔️U nas kupujesz zdecydowanie taniej wyłącznie ze względu na delikatne ryski i przetarcia na obudowie.
✔️Jest jest w 100% sprawny technicznie i objęty naszą gwarancją.
✔️W ofercie oprócz zdjęć producenta zamieściliśmy realne przedstawiające jeden przykładowy produkt w stanie rzeczywistym.
________________________________________________________________________________
Kod produktu: IM4463
Mini PC Snunmu CK10 z systemem Windows 11 Pro wykorzystuje procesor Intel Core i5-8279U o częstotliwości od 2,4 GHz do 4,1 GHz. Ten model jest łatwy w obsłudze, pozwala pracować bez stresu, ponadto jest także odpowiedni do większości gier, natomiast jeśli jesteś wymagającym graczem, może być również używany jako mini komputer, w którym możesz dowolnie rozbudować pamięć RAM (do 32 GB) i ROM (do 2 TB). Zarówno w biurze jak i w grach możesz się łatwo między nimi przełączać.
________________________________________________________________________________
✅ Mini PC
✅ Zasilacz
✅ Przewód zasilacza
✅ Kabel HDMI
✅ Uchwyt VESA
✅ Kabel SATA z zasilaniem
| EAN | 665878522988 |
| Kod producenta | 665878522988 |
| Marka | SNUNMU |
| Seria | Intel Core i5 |
| Typ obudowy | |
| Model procesora | Intel Core i5-8279U |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Złącza obudowy | USB 2.0 typ A|USB 3.0 typ A|HDMI|USB 3.1 typ C|mini jack 3,5 (audio)|inne |
| Funkcja Auto On | Auto Power On, RTC wake-up, LAN wake-up |
| Producent karty graficznej | Intel |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Wejście RJ-45 | |
| Wi-Fi |
| EAN (GTIN) | 5905255774414 |
| Stan | |
| Model | CK10 |
| Typ komputera | komputer mini PC |
| Model procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie bazowe procesora | 4,1 GHz |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Gniazda rozszerzeń | 2,5" SATA|M.2 SSD |
| Zasilacz | 19.5V, 2.31A, 45W |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Chipset karty graficznej | Iris Plus 655 |
| Komunikacja | |
| Bluetooth | Tak |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym |