- Produkt niedostępny
Kod produktu: AZ0180
Zgłoś nam to, a stworzymy dla Ciebie nową ofertę!
Wyślij nam link do produktu konkurencji!
DARMOWA DOSTAWA
Zamów za minimum 199 zł!
POTRZEBUJESZ RADY SPECJALISTY?
Zadzwoń lub napisz! +48 512 761 903!
ODBIERZ KUPON NA 10 ZŁ!
Zapisz się do newslettera i odbierz kupon!
Kod produktu: AZ0180
MSI GeForce RTX 3090 SUPRIM X wykorzystuje nowatorską architekturą NVIDIA Ampere oraz 24GB pamięci GDDR6X, aby umożliwić Ci korzystanie z technologii takich jak Ray Tracing czy opartych o sztuczną inteligencję rozwiązań DLSS. Całość zamknięto w stylowej, podświetlanej i doskonale chłodzonej obudowie.
Skup się na tym co ważne, nie przejmując się temperaturami GPU. MSI GeForce RTX 3090 SUPRIM X wykorzystuje układ chłodzenia zbudowany w oparciu o wentylatory TORX 4.0, będące kolejnym krokiem milowym z zakresu aerodynamiki. Pary łopatek zostały połączone ze sobą, by zapewniać jeszcze bardziej skupiony przepływ dużych ilości powietrza pod wysokim ciśnieniem.
Masywny, kumulujący ciepło radiator posiada zestaw zatopionych w nim rurek cieplnych, które przylegają bezpośrednio zarówno do GPU, jak i modułów pamięci VRAM. Dzięki temu ciepło jest odprowadzane wyjątkowo efektywnie, a duża powierzchnia radiatora sprzyja jeszcze lepszemu rozpraszaniu go przez strumień powietrza wentylatorów. A dzięki technologii Zero Frozr, w przypadku niewielkiego obciążenia karty, chłodzenie będzie pracować w trybie pasywnym.
Z której strony nie spojrzysz na tą kartę, zawsze dostrzeżesz wyjątkowy, gamingowy design, na który składają się podświetlenie RGB, minimalistyczna obudowa wentylatorów oraz metalowy, szczotkowany backplate. W tym ostatnim znalazło się również podświetlane smocze logo, które już na pierwszy rzut oka pokazuje, że masz do czynienia ze sprzętem z najwyższej półki spod znaku MSI.
_____________________________________________________________________
✅ Karta graficzna
✅ Wspornik
✅ Podkładka pod myszkę
✅ Oryginalne opakowanie
| EAN | 4719072931599 |
| Kod producenta | 4719072931599 |
| Producent | MSI |
| Seria | GeForce RTX 3xxx |
| Pamięć | 24 GB |
| Rodzaj pamięci | GDDR6X |
| Bazowe taktowanie rdzenia | 1860 MHz |
| Typ złącza | PCI-E x16 |
| Chłodzenie | powietrzem |
| Obsługiwane standardy | |
| Głębokość | 336 mm |
| Szerokość | |
| Ilość portów DisplayPort | 3 |
| EAN (GTIN) | 4719072931599 |
| Stan | Nowy |
| Model | GeForce RTX 3090 Suprim X |
| Producent chipsetu | Nvidia |
| Szyna pamięci | 384-bit |
| Częstotliwość taktowania pamięci | |
| Maksymalne taktowanie rdzenia | 1875 MHz |
| Interfejs złącza karty | PCI Express |
| Zalecana moc zasilacza | 850 W |
| Złącza karty | |
| Wysokość | 61 mm |
| Ilość portów HDMI | 1 |
Producent
Kraj: TW
Ulica: No. 69 Lide St. Zhonghe Dist
Kod pocztowy: 235
Miasto: New Taipei City
e-mail: [email protected]
Osoba
Kraj: DE
Ulica: Emil-Hoffmann-Str. 35
Kod pocztowy: 50996
Miasto: K?ln
e-mail: [email protected]