- Produkt niedostępny
Kod produktu: DV1505
Zgłoś nam to, a stworzymy dla Ciebie nową ofertę!
Wyślij nam link do produktu konkurencji!
DARMOWA DOSTAWA
Zamów za minimum 199 zł!
POTRZEBUJESZ RADY SPECJALISTY?
Zadzwoń lub napisz! +48 512 761 903!
ODBIERZ KUPON NA 10 ZŁ!
Zapisz się do newslettera i odbierz kupon!
Kod produktu: DV1505
Jeżeli preferujesz minimalistyczny design pozbawiony podświetlenia RGB, to karta MSI GeForce RTX 3080 Ti VENTUS 3X OC jest rozwiązaniem dla Ciebie. Dzięki architekturze NVIDIA Ampere oraz 12 GB pamięci GDDR6X z powodzeniem zagrasz w najnowsze produkcje, mogąc cieszyć się wysokim poziomem FPS oraz fotorealistyczną grafiką. Wszystko to dzięki nowatorskim technologiom, takim jak Ray Tracing czy DLSS. A temperatury GPU w ryzach utrzyma wydajny układ chłodzenia z wentylatorami TORX 3.0.
Dzięki dwóm rodzajom łopatek wentylatory TORX FAN 3.0 zapewniają mocne ciśnienie powietrza, które chłodzi aluminiowy radiator karty MSI GeForce RTX 3080 Ti VENTUS 3X OC. Precyzyjnie obrobione ciepłowody przylegają bezpośrednio do GPU, sprawnie transportując ciepło do żeberek radiatora. Co ważne, przy niskim obciążeniu karty wentylatory wyłączą się całkowicie, aby pozwolić Ci pracować w absolutnej ciszy.
__________________________________________________________________________________
✅ Karta graficzna
✅ Podpórka GPU
✅ Opakowanie oryginalne
| EAN | 4719072821364 |
| Kod producenta | 4719072821364 |
| Producent | MSI |
| Seria | GeForce RTX 3xxx |
| Producent chipsetu | Nvidia |
| Szyna pamięci | 384-bit |
| Częstotliwość taktowania pamięci | |
| Maksymalne taktowanie rdzenia | |
| Interfejs złącza karty | PCI Express |
| Zasilanie | |
| Zastosowane technologie | NVIDIA DLSS|NVIDIA Ray Tracing|CUDA|LHR|NVIDIA Reflex|NVIDIA G-SYNC |
| Podświetlenie | nie |
| Głębokość | |
| Szerokość | |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| EAN (GTIN) | 4719072821364 |
| Stan | Nowy |
| Model | MSI GeForce RTX 3080 Ti Ventus 3X OC |
| Chipset | |
| Pamięć | 12 GB |
| Rodzaj pamięci | GDDR6X |
| Bazowe taktowanie rdzenia | |
| Typ złącza | PCI-E x16 |
| Chłodzenie | powietrzem |
| Zalecana moc zasilacza | 750 W |
| Obsługa Ray Tracingu | tak |
| Złącza karty | DisplayPort|HDMI |
| Wysokość | 57 mm |
| Rdzenie CUDA | |
| Ilość portów DisplayPort | 3 |
Producent
Kraj: TW
Ulica: No. 69 Lide St. Zhonghe Dist
Kod pocztowy: 235
Miasto: New Taipei City
e-mail: [email protected]
Osoba
Kraj: DE
Ulica: Emil-Hoffmann-Str. 35
Kod pocztowy: 50996
Miasto: K?ln
e-mail: [email protected]