- Produkt niedostępny
Kod produktu: AX1159
Zgłoś nam to, a stworzymy dla Ciebie nową ofertę!
Wyślij nam link do produktu konkurencji!
DARMOWA DOSTAWA
Zamów za minimum 199 zł!
POTRZEBUJESZ RADY SPECJALISTY?
Zadzwoń lub napisz! +48 512 761 903!
ODBIERZ KUPON NA 10 ZŁ!
Zapisz się do newslettera i odbierz kupon!
Kod produktu: AX1159
Minimalistyczna karta graficzna Inno3D GeForce RTX 4070 Ti X3 12 GB GDDR6X skupia się przede wszystkim na dostarczaniu Ci najwyższej wydajności. To wszystko za sprawą architektury NVIDIA Ada Lovelace, która oferuje m.in. wsparcie dla technologii Ray Tracing czy DLSS. Kolejne generacje tych nowatorskich rozwiązań pozwolą Ci zwiększyć poziom FPS oraz doświadczyć fotorealistycznej grafiki.
Wyprzedzająca swój czas architektura NVIDIA Ada Lovelace wyzwala pełną potęgę ray tracingu, który symuluje zachowanie światła w prawdziwym świecie. Dzięki trzeciej generacji rdzeni RT możesz cieszyć się niezwykłą szczegółowością wirtualnych światów jak nigdy wcześniej.
Technika DLSS 3, napędzana nowymi rdzeniami Tensor czwartej generacji i akceleratorem przepływu optycznego w układach graficznych GeForce RTX z serii 40, wykorzystuje sztuczną inteligencję do tworzenia dodatkowych klatek o wysokiej jakości, znacząco zwiększając wydajność.
NVIDIA Reflex zapewnia najniższe opóźnienia i najlepszą responsywność, stwarzając absolutną przewagę podczas rozgrywki. Stworzona w celu optymalizacji i pomiaru opóźnień systemu, technika Reflex pozwala szybciej namierzać cel, zapewnia krótszy czas reakcji i najlepszą precyzję celowania w grach turniejowych. Ciesz się płynną rozgrywką pozbawioną efektu rozchodzenia się obrazu przy wysokich częstotliwościach odświeżania, a także obsługą techniki HDR i wielu innych z technologią NVIDIA G-SYNC.
Masywny radiator z 7 ciepłowodami sprawnie odprowadza energię cieplną. Za sprawą dużej płytki stykowej obejmuje również moduły pamięci VRAM. W metalowej obudowie zamknięto trzy smukłe wentylatory, które generują mocny strumień powietrza, nawet przy niskich obrotach. Za sprawą wysokiej jakości łożysk pracują cicho i niezawodnie. Niski profil wentylatorów sprawia, że sama karta zajmuje tylko dwa sloty kart rozszerzeń w obudowie. A całą konstrukcję zamyka metalowy backplate z dodatkowymi otworami wentylacyjnymi.
_______________________________________________________________________________
✅ Karta graficzna
✅ Adapter 12VHPWR
| EAN | 4895223103074 |
| Kod producenta | 4895223103074 |
| Producent | Inno3D |
| Seria | GeForce RTX 4xxx |
| Producent chipsetu | Nvidia |
| Szyna pamięci | 192-bit |
| Częstotliwość taktowania pamięci | |
| Typ złącza | PCI-E x16 |
| Łączenie kart | nie obsługuje |
| Zasilanie | |
| Obsługiwane standardy | |
| Obsługa Ray Tracingu | tak |
| Złącza karty | |
| Wysokość | |
| Rdzenie CUDA | |
| Ilość portów DisplayPort | 3 |
| EAN (GTIN) | 4895223103074 |
| Stan | Nowy |
| Model | GeForce RTX 4070 Ti X3 12GB |
| Chipset | |
| Pamięć | 12 GB |
| Rodzaj pamięci | GDDR6X |
| Maksymalne taktowanie rdzenia | 2610 MHz |
| Interfejs złącza karty | PCI Express |
| Chłodzenie | aktywne |
| Zalecana moc zasilacza | |
| Zastosowane technologie | NVIDIA Reflex|DLSS|Ray Tracing|NVIDIA G-SYNC |
| Podświetlenie | nie |
| Głębokość | 297 mm |
| Szerokość | 118 mm |
| Ilość portów HDMI | 1 |