- Produkt niedostępny
Kod produktu: FF9510
Zgłoś nam to, a stworzymy dla Ciebie nową ofertę!
Wyślij nam link do produktu konkurencji!
DARMOWA DOSTAWA
Zamów za minimum 199 zł!
POTRZEBUJESZ RADY SPECJALISTY?
Zadzwoń lub napisz! +48 512 761 903!
ODBIERZ KUPON NA 10 ZŁ!
Zapisz się do newslettera i odbierz kupon!
Kod produktu: FF9510
ASUS GeForce RTX 3070 Ti ROG Strix OC wykorzystuje wyjątkowe możliwości architektury NVIDIA Ampere, aby zapewnić wydajność, jakiej potrzebujesz. Zautomatyzowany proces produkcji Auto-Extreme oraz najwyższej klasy komponenty gwarantują niezawodną pracę karty. Doświadcz płynnej i fotorealistycznej grafiki z Ray Tracing i DLSS, a także nie obawiaj się spadków płynności dzięki wydajnemu chłodzeniu. Zwyciężaj ze sprzętem sygnowanym logo Republic of Gamers.
Radiator wykonany w technologii MaxContact gwarantuje perfekcyjne przyleganie do GPU i tym samym najlepszy transfer ciepła. 8 rurek cieplnych sprawnie rozprowadza je po gęsto rozmieszczonych, aluminiowych żeberkach. Trzy unikalne wentylatory Axial-Tech dbają o optymalne temperatury karty ASUS GeForce RTX 3070 Ti ROG Strix OC. Różna liczba łopatek oraz przeciwny kierunek obrotu środkowego wentylatora przeciwdziała turbulencjom oraz zwiększa ciśnienie statyczne w centrum radiatora. Całą konstrukcję zamyka metalowy backplate z dodatkowymi otworami wentylacyjnymi.
ASUS GeForce RTX 3070 Ti ROG Strix OC ma wbudowane podświetlenie RGB oraz metalowe elementy na obudowie, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w każdej gamingowej konfiguracji. Możesz swobodnie sterować efektami i kolorami podświetlenia z poziomu oprogramowania Armory Crate oraz synchronizować je z innymi podzespołami zgodnymi z ASUS Aura Sync. Postaw na design Republic of Gamers.
Ta karta graficzna posiada układ GPU z zaimplementowanym ograniczeniem kopania kryptowalut takich jak Ethereum, znane jako LHR (Lite Hash Rate).
✅ Karta graficzna
✅ Linijka ROG
✅ Rzepy do kabli ROG
| EAN | 4711081243052 |
| Kod producenta | 4711081243052 |
| Producent | Asus |
| Seria | GeForce RTX 3xxx |
| Producent chipsetu | Nvidia |
| Szyna pamięci | 256-bit |
| Częstotliwość taktowania pamięci | |
| Maksymalne taktowanie rdzenia | 1875 MHz |
| Interfejs złącza karty | PCI Express |
| Zasilanie | 8 pin - 3 szt. |
| Obsługiwane standardy | |
| Obsługa Ray Tracingu | tak |
| Złącza karty | |
| Wysokość | 58 mm |
| Rdzenie CUDA | |
| Ilość portów DisplayPort | 3 |
| EAN (GTIN) | 4711081243052 |
| Stan | Nowy |
| Model | GeForce RTX 3070 Ti ROG STRIX OC |
| Chipset | |
| Pamięć | 8 GB |
| Rodzaj pamięci | GDDR6X |
| Bazowe taktowanie rdzenia | 1845 MHz |
| Typ złącza | PCI-E x16 |
| Chłodzenie | aktywne |
| Zalecana moc zasilacza | |
| Zastosowane technologie | CUDA|LHR|NVIDIA Ampere|DLSS|Ray Tracing|G-Sync|NVIDIA Reflex |
| Podświetlenie | tak |
| Głębokość | 319 mm |
| Szerokość | |
| Ilość portów HDMI | 2 |
Producent
Kraj: TW
Ulica: No.15, LiDe Rd., Beitou District
Kod pocztowy: 112
Miasto: Taipei
e-mail: [email protected]
Osoba
Kraj: DE
Ulica: Harkortstra?e 21-23
Kod pocztowy: 40880
Miasto: Ratingen
e-mail: [email protected]