- Produkt niedostępny
Kod produktu: IG9062
Zgłoś nam to, a stworzymy dla Ciebie nową ofertę!
Wyślij nam link do produktu konkurencji!
DARMOWA DOSTAWA
Zamów za minimum 199 zł!
POTRZEBUJESZ RADY SPECJALISTY?
Zadzwoń lub napisz! +48 512 761 903!
ODBIERZ KUPON NA 10 ZŁ!
Zapisz się do newslettera i odbierz kupon!
✔️U nas kupujesz zdecydowanie taniej wyłącznie ze względu na:
✔️Jest objęty naszą gwarancją.
✔️W ofercie oprócz zdjęć producenta zamieściliśmy realne przedstawiające produkt w stanie rzeczywistym.
__________________________________________________________________________________
Kod produktu: IG9062
NGS WILD Dub 3 to przenośny głośnik zapewniający aż 1200 W mocy szczytowej. Możesz go łatwo przenosić dzięki dwóm uchwytom z każdej strony i kółkom. Ten model jest kompatybilny z technologią Bluetooth, dzięki czemu odtwarzanie muzyki staje się jeszcze prostsze. Podłącz pamięć Micro SD lub kartę pamięci USB i odtwarzaj wszystkie swoje pliki cyfrowe. Urządzenie pozwala również na bezprzewodowe parowanie z innym głośnikiem tego modelu w celu zwiększenia mocy dźwięku. Atmosfera może być jeszcze bardziej przyjemna dzięki wielokolorowym diodom LED głośników.
__________________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________________
✅ Głośnik
✅ Pilot z bateriami (2x AAA)
✅ Przewód zasilający
✅ Przewód RCA - minijack
| EAN | 8435430620139 |
| Kod producenta | 8435430620139 |
| Marka | NGS |
| Zasilanie | sieciowe |
| Kolor | czarny |
| Funkcje | odtwarzanie plików audio|sterowanie za pomocą smartfona |
| Szerokość produktu | 46 cm |
| Głębokość produktu | 36 cm |
| Waga produktu | 26 kg |
| EAN (GTIN) | 8435430620139 |
| Stan | Używany |
| Model | WILD Dub 3 |
| Złącza | USB|czytnik kart pamięci|AUX |
| Załączone wyposażenie | pilot z bateriami; przewody: zasilający, RCA-minijack |
| Moc | 1200 W |
| Wysokość produktu | 131 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 28.7 kg |