- Produkt niedostępny
Kod produktu: FD2947
Zgłoś nam to, a stworzymy dla Ciebie nową ofertę!
Wyślij nam link do produktu konkurencji!
DARMOWA DOSTAWA
Zamów za minimum 199 zł!
POTRZEBUJESZ RADY SPECJALISTY?
Zadzwoń lub napisz! +48 512 761 903!
ODBIERZ KUPON NA 10 ZŁ!
Zapisz się do newslettera i odbierz kupon!
✔️U nas kupujesz zdecydowanie taniej wyłącznie ze względu na ryski i przetarcia na obudowie.
✔️Jest objęty naszą gwarancją.
✔️W ofercie oprócz zdjęć producenta zamieściliśmy realne przedstawiające jeden przykładowy produkt w stanie rzeczywistym.
_________________________________________________________________________________
Kod produktu: FD2947
PORT8VHF-BT to samodzielny, w pełni funkcjonalny system nagłośnieniowy - idealny w zastosowaniach mobilnych, dzięki wbudowanemu akumulatorowi wielokrotnego ładowania. Nadaje się m.in. do prowadzenia imprez karaoke, konferencji, zajęć, szkoleń etc.
Zestaw składa się z wielofunkcyjnej aktywnej kolumny głośnikowej o dużej skuteczności w trwałej obudowie ABS, dwóch mikrofonów wokalnych, bezprzewodowego pilota sterującego oraz okablowania. Urządzenie zbudowane jest na wydajnym głośniku niskotonowym o średnicy 8". Wyposażony został w funkcję odtwarzania za pomocą transmisji bezprzewodowej Bluetooth. Umożliwia ona odtwarzanie plików audio z telefonu, tabletu czy laptopa bez zbędnych połączeń przewodowych.
_________________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________________
✅ Głośnik
✅ Pokrowiec
✅ Mikrofon bezprzewodowy
✅ Mikrofon przewodowy
✅ Bateria płaska
✅ Przewód zasilania
✅ Przewód do mikrofonu
✅ 2 x bateria AA
✅ Zasilacz
✅ Pilot
| EAN | 4260440466552 |
| Kod producenta | 4260440466552 |
| Model | PORT8VHF-BT |
| Kolor | czarny |
| Moc | 400 W |
| Wysokość produktu | 41.5 cm |
| Waga produktu | 7 kg |
| EAN (GTIN) | 4260440466552 |
| Marka | Ibiza |
| Zasilanie | akumulatorowo-sieciowe |
| Załączone wyposażenie | pokrowiec, 2 mikrofony, zasilacz, kabel zasilający, pilot, baterie |
| Szerokość produktu | 28.5 cm |
| Głębokość produktu | 27 cm |
Osoba
Kraj: PL
Ulica: Józefa Michalusa 1
Kod pocztowy: 38-300
Miasto: Gorlice
e-mail: [email protected]
Producent
Kraj: Be
Ulica: Rue F. Englert 17 Bt2
Kod pocztowy: 1480
Miasto: Tubize
e-mail: [email protected]