- Produkt niedostępny
Kod produktu: FZ9493
Zgłoś nam to, a stworzymy dla Ciebie nową ofertę!
Wyślij nam link do produktu konkurencji!
DARMOWA DOSTAWA
Zamów za minimum 199 zł!
POTRZEBUJESZ RADY SPECJALISTY?
Zadzwoń lub napisz! +48 512 761 903!
ODBIERZ KUPON NA 10 ZŁ!
Zapisz się do newslettera i odbierz kupon!
Kod produktu: DW0558
PORT15VHF-BT łączy w sobie mocną kolumnę aktywną, wbudowany odtwarzacz MP3 (z USB i czytnikiem kart SD), equalizer, mikser i dwa mikrofony bezprzewodowe (w tym jeden nagłowny) z wbudowaną w kolumnę bazą VHF. To samodzielny, w pełni funkcjonalny system nagłośnieniowy - idealny w zastosowaniach mobilnych, dzięki wbudowanemu akumulatorowi wielokrotnego ładowania.
Nadaje się m.in. do prowadzenia imprez karaoke. Zestaw składa się z wielofunkcyjnej aktywnej kolumny, dwóch mikrofonów bezprzewodowych, bezprzewodowego pilota sterującego oraz okablowania.
Urządzenie zbudowane jest na wydajnym głośniku niskotonowym o średnicy 15", moc szczytowa kolumny wynosi aż 800W. PORT15VHF-BT wyposażony został w funkcję odtwarzania za pomocą odbiornika Bluetooth. Umożliwia ona odtwarzanie plików audio z telefonu, tabletu czy laptopa bez zbędnych połączeń przewodowych. Bezprzewodowy sposób odtwarzania muzyki będzie dużym ułatwieniem dla instruktorów sportowych i tanecznych, prezenterów, dla wszystkich tych którym zależy na szybkiej i łatwej konfiguracji sprzętu z odtwarzaczami multimedialnymi z Bluetooth.
___________________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________________
✅ Głośnik
✅ Pokrowiec
✅ Pilot zdalnego sterowania z bateriami (4x AA)
✅ Mikrofon jack 3.5 mm
✅ Odbiornik bezprzewodowy do mikrofonu jack 3.5 mm
✅ Mikrofon bezprzewodowy
✅ Statyw do mikrofonu
✅ Kabel zasilający
| EAN | 4260374319092 |
| Kod producenta | 4260374319092 |
| Marka | Ibiza |
| Zasilanie | akumulatorowo-sieciowe |
| Kolor | czarny |
| Szerokość produktu | 43 cm |
| Głębokość produktu | 39 cm |
| Waga produktu | 17.5 kg |
| EAN (GTIN) | 5905255706972 |
| Stan | Nowy |
| Model | Port15VHF-BT |
| Złącza | czytnik kart pamięci|USB|RCA |
| Czas pracy | 5 h |
| Wysokość produktu | 69 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 19 kg |
Producent
Kraj: PL
Ulica: Józefa Michalusa 1
Kod pocztowy: 38-300
Miasto: Gorlice
e-mail: [email protected]