- Produkt niedostępny
Kod produktu: JT9645
Zgłoś nam to, a stworzymy dla Ciebie nową ofertę!
Wyślij nam link do produktu konkurencji!
DARMOWA DOSTAWA
Zamów za minimum 199 zł!
POTRZEBUJESZ RADY SPECJALISTY?
Zadzwoń lub napisz! +48 512 761 903!
ODBIERZ KUPON NA 10 ZŁ!
Zapisz się do newslettera i odbierz kupon!
Kod produktu: JT964
Wskocz do akcji dzięki wciągającemu wyświetlaczowi FHD Super AMOLED. Poczuj adrenalinę w filmach i grach, ożywionych żywymi kolorami, doskonałym kontrastem i krótkim czasem reakcji. Pozostań w swojej strefie zabawy tak długo, jak chcesz, dzięki zmniejszonej emisji niebieskiego światła dla dodatkowej ochrony oczu.
Uzupełnij swoje wrażenia rozrywkowe głębią i wyrazistością systemu audio z dwoma głośnikami. Dostrojone z Dolby Atmos głośniki stereo wyrównują zawartość dzięki oszałamiającym szczegółom dźwięku. Tryb studyjny zapewnia gotowość do działania aparatu dzięki inteligentnym funkcjom — od ulepszonej redukcji szumów AI po automatyczne kadrowanie i efekty tła. W połączeniu z szerokokątną kamerą i podwójnym układem mikrofonów gwarantuje to najlepszy wygląd i dźwięk podczas każdej rozmowy wideo.
Wykorzystaj w pełni swój dzień dzięki procesorowi Intel Core 13. generacji, zapewniającemu superszybką i niezawodną wydajność dla ekstremalnej produktywności. Architektura z rdzeniem hybrydowym umożliwia szybką wielozadaniowość i wydajną pracę przy dużych obciążeniach.
Posiada szeroką gamę wbudowanych portów, by zapewnić Ci wszechstronność - HDMI, USB-A, gniazdo microSD, a nawet port Thunderbolt 4 do niesamowicie szybkiego przesyłania plików z szybkością 40 Gb/s.
Zasilaj swoje projekty dzięki wytrzymałej baterii 61 Wh zapewniającej do 20 godzin odtwarzania wideo. Następnie zdrzemnij się, doładowując akumulator do 8,7 godziny odtwarzania wideo w zaledwie 30 minut, dzięki lekkiej i kompaktowej ładowarce, która współpracuje nawet z innymi urządzeniami Samsung Galaxy.
__________________________________________________________________________________
✅ Laptop
✅ Ładowarka
✅ Rysik S Pen
✅ Oryginalne opakowanie
✅ Naklejki spolszczające klawiaturę GRATIS
| EAN | 8806094979565 |
| Kod producenta | 8806094979565 |
| Marka | Samsung |
| Rodzaj | 2w1 |
| Seria procesora | |
| Taktowanie maksymalne procesora | |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Pojemność dysku | |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Model karty graficznej | |
| Przekątna ekranu | 13,3" |
| Typ napędu | brak |
| Złącza | HDMI|USB 3.0 typ A|Thunderbolt|minijack 3,5 mm (audio)|USB 3.1 typ C |
| System operacyjny | |
| Typ matrycy | |
| Kolor | grafit |
| Maksymalny czas pracy baterii | 20 h |
| Sterowanie | |
| Szerokość produktu | 30.43 cm |
| Głębokość produktu | 20.19 cm |
| EAN (GTIN) | 8806094979565 |
| Stan | Nowy |
| Model | Galaxy Book3 360 |
| Model procesora | Intel Core i5-1340P |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.40 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 12 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Producent karty graficznej | Intel |
| Przekątna ekranu w calach | 13.3" |
| Multimedia | |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Powłoka matrycy | błyszcząca |
| Ekran dotykowy | tak |
| Pojemność akumulatora (Wh) | 61 Wh |
| Komunikacja | |
| Cechy dodatkowe | Kamera 1080p, tryb tabletu, rysik |
| Wysokość produktu | 1.3 cm |
| Waga produktu |
Producent
Kraj: KR
Ulica: 40th Floor Samsung Electronics Building 11 Seocho-daero 74-gil Seocho District
Kod pocztowy: Seul
Miasto: Seul
e-mail: [email protected]
Importer
Kraj: DE
Ulica: Samsung Space Frankfurter Str. 2
Kod pocztowy: 65760
Miasto: Eschborn
e-mail: [email protected]