- Produkt niedostępny
Kod produktu: HS7127
Zgłoś nam to, a stworzymy dla Ciebie nową ofertę!
Wyślij nam link do produktu konkurencji!
DARMOWA DOSTAWA
Zamów za minimum 199 zł!
POTRZEBUJESZ RADY SPECJALISTY?
Zadzwoń lub napisz! +48 512 761 903!
ODBIERZ KUPON NA 10 ZŁ!
Zapisz się do newslettera i odbierz kupon!
Kod produktu: HS7127
Laptop ALLDOCUBE GTBook 13 Pro jest wyposażony w 13,5-calowy wyświetlacz 3K 3000 × 2000 FHD+ FullView i wąskie ramki z 4 stron, które ożywiają wszystkie Twoje ulubione filmy, nagrania wideo i programy, a głośniki stereo sprawiają, że wszystko brzmi krystalicznie czysto. Ekran o proporcjach 3:2 zmienia reguły gry w przypadku poczty e-mail, przeglądania stron internetowych, czytania dokumentów i pisania, skracając czas przewijania.
Urządzenie jest uzbrojone w najnowocześniejszy procesor Intel Celeron N5100 z częstotliwością turbo do 2,8 GHz, co jest wystarczające dla laptopa przeznaczonego do pracy w szkole i pracy. Kolejnym atutem jest solidna metalowa obudowa, superlekka i waży 1,3 kg. Możesz go używać w dowolnym miejscu i czasie, w różnych scenariuszach użytkowania, co czyni go potężnym asystentem w pracy i rozrywce.
GTBook 13 Pro ma 12 GB pamięci RAM LPDDR4x o dużej pojemności, co zapewnia lepszą wydajność i mniejsze zużycie energii. Wysoka prędkość odczytu i zapisu Dysk SSD 256 GB i możliwość rozszerzenia pamięci do 128 GB za pomocą karty MicroSD, co zapewnia mnóstwo miejsca na wszystkie Twoje potrzeby.
✅ Laptop
✅ Ładowarka
| EAN | 9331924492260 |
| Kod producenta | 9331924492260 |
| Marka | ALLDOCUBE |
| Rodzaj | Biznesowe |
| Seria procesora | Intel Celeron |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Przekątna ekranu | 13,5" |
| Multimedia | |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Powłoka matrycy | błyszcząca |
| Ekran dotykowy | nie |
| Technologia akumulatora | |
| Komunikacja | |
| Bluetooth | Tak - 4.2 |
| Szerokość produktu | 21.7 cm |
| Głębokość produktu | 30.2 cm |
| Waga produktu |
| EAN (GTIN) | 9331924492260 |
| Stan | Nowy |
| Model | GTBook 13 Pro |
| Model procesora | Intel Celeron N5100 |
| Taktowanie bazowe procesora | |
| Wielkość pamięci RAM | 12 GB |
| Pojemność dysku | |
| Rozdzielczość (px) | 3000 x 2000 |
| Model karty graficznej | |
| Przekątna ekranu w calach | 13.5" |
| Złącza | USB 3.0|USB 3.1 typ C|minijack 3,5 mm (audio) |
| System operacyjny | |
| Typ matrycy | IPS |
| Kolor | srebrny |
| Pojemność akumulatora (Wh) | 60 Wh |
| Sterowanie | |
| Wi-Fi | |
| Wysokość produktu | |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.3 kg |