- Produkt niedostępny
Kod produktu: AB8760
Zgłoś nam to, a stworzymy dla Ciebie nową ofertę!
Wyślij nam link do produktu konkurencji!
DARMOWA DOSTAWA
Zamów za minimum 199 zł!
POTRZEBUJESZ RADY SPECJALISTY?
Zadzwoń lub napisz! +48 512 761 903!
ODBIERZ KUPON NA 10 ZŁ!
Zapisz się do newslettera i odbierz kupon!
Kod produktu: AB8760
Niezależnie od tego, czy pracujesz, czy grasz, ASUS P1511C to laptop klasy podstawowej, który zapewnia potężną wydajność i wciągające efekty wizualne. Wyświetlacz NanoEdge oferuje szeroki kąt widzenia 178 ° i matową powłokę przeciwodblaskową, co zapewnia naprawdę wciągające wrażenia. Wewnątrz jest zasilany przez procesor Intel® Core ™ i5 oraz 16 GB pamięci RAM. Konstrukcja z dyskiem SSD PCIe® o pojemności 512 GB, zapewnia idealne połączenie dużej pojemności pamięci masowej i dużych prędkości odczytu/zapisu danych.
ASUS P1511C jest wyposażony w funkcję tłumienia wstrząsów dysku twardego EAR® , która chroni Twoje dane przed każdym uderzeniem, a wzmocniona obudowa ułatwia pisanie i umożliwia otwieranie i zamykanie pokrywy jednym płynnym ruchem.
Wyświetlacz NanoEdge zapewnia ASUS P1511C ogromną powierzchnię ekranu, gwarantując wciągające wrażenia podczas pracy i zabawy. Szerokokątny panel FHD jest wyposażony w powłokę przeciwodblaskową, która ogranicza niepożądane zakłócenia powodowane przez irytujące odblaski i odbicia, dzięki czemu możesz naprawdę skupić się na tym, co jest przed Tobą.
ASUS P1511C jest wyposażony w odwracalny port USB-C® 3.2 , który można zamontować dowolną stroną, dzięki czemu podłączanie urządzeń jest tak proste, jak to tylko możliwe. Zapewnia także prędkość przesyłania danych do 10 razy większą 4 niż starsze połączenia USB 2.0! Zawiera także porty USB 3.2 typu A i USB 2.0, wyjście HDMI i czytnik kart microSD — dzięki czemu możesz łatwo i bezproblemowo podłączyć wszystkie używane urządzenia peryferyjne, wyświetlacze i projektory.
✅ Laptop
✅ Ładowarka
✅ Oryginalne opakowanie
✅ Naklejki spolszczające na klawiaturę GRATIS
| EAN | 4711081649014 |
| Kod producenta | 4711081649014 |
| Marka | Asus |
| Rodzaj | Biznesowe |
| Seria procesora | |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.6 GHz |
| Liczba wątków procesora | |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Przekątna ekranu | |
| Odświeżanie matrycy | 60 Hz |
| Złącza | USB 3.0|USB 3.1 typ C|USB 2.0|HDMI|minijack 2,5 mm (audio) |
| System operacyjny | |
| Typ matrycy | IPS |
| Kolor | szary |
| Pojemność akumulatora (Wh) | 37 Wh |
| Sterowanie | |
| Wysokość produktu | |
| Waga produktu | 1,8 kg |
| EAN (GTIN) | 4711081649014 |
| Stan | Nowy |
| Model | P1511CJ |
| Model procesora | Intel Core i5-1035G1 |
| Taktowanie bazowe procesora | 1.0 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics 920 |
| Przekątna ekranu w calach | 15.6" |
| Multimedia | |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Powłoka matrycy | antyrefleksyjna |
| Ekran dotykowy | nie |
| Technologia akumulatora | litowo-jonowy |
| Komunikacja | |
| Szerokość produktu | |
| Głębokość produktu |
Producent
Kraj: TW
Ulica: No.15, LiDe Rd., Beitou District
Kod pocztowy: 112
Miasto: Taipei
e-mail: [email protected]
Osoba
Kraj: DE
Ulica: Harkortstra?e 21-23
Kod pocztowy: 40880
Miasto: Ratingen
e-mail: [email protected]