- Produkt niedostępny
Kod produktu: KU5453
Zgłoś nam to, a stworzymy dla Ciebie nową ofertę!
Wyślij nam link do produktu konkurencji!
DARMOWA DOSTAWA
Zamów za minimum 199 zł!
POTRZEBUJESZ RADY SPECJALISTY?
Zadzwoń lub napisz! +48 512 761 903!
ODBIERZ KUPON NA 10 ZŁ!
Zapisz się do newslettera i odbierz kupon!
✔️U nas kupujesz zdecydowanie taniej wyłącznie ze względu na rysy występujące na obudowie (większość na spodzie) oraz przetarcia na touchpadzie.
✔️Jest w 100% sprawny technicznie oraz objęty naszą gwarancją.
✔️W ofercie oprócz zdjęć producenta zamieściliśmy realne przedstawiające produkt w stanie rzeczywistym.
Kod produktu: KU5453
Cenisz sobie swobodę i elastyczność, jaką daje Ci zdalna praca, ale wymagasz wygody i niezawodności od swojego sprzętu? Odkryj Inspirona 15 z serii 5000 – laptopa, który dotrzyma Ci kroku.
Połączenie matowego wyświetlacza z doskonałym odwzorowaniem kolorów zagwarantuje Ci pracę i rozrywkę na najwyższym poziomie.
Używana w Hollywood technologia Dolby Vision zwiększa zakres dynamiki HDR, dzięki czemu czerń jest nawet 10-krotnie ciemniejsza, a jasne kolory 40-krotnie jaśniejsze. Co to oznacza w praktyce? Że Inspiron 15 pozwoli Ci doświadczyć głębszej i szerszej palety kolorów niż standardowy wyświetlacz SDR.
Pracując, używasz wielu aplikacji jednocześnie? Inspiron 15 zaskoczy Cię swoją mocą i płynnością. Dzięki połączeniu procesora Intel ze zintegrowaną kartą graficzną Iris Xe z łatwością przełączysz się między otwartymi aplikacjami, z płynnością, jakiej do tej pory nie doświadczyłeś. Oddaj się rozrywce i pokaż swoją moc w każdej grze.
Certyfikowana funkcja redukcji niebieskiego światła Comfort View pozwala znacząco zmniejszyć emisję tego męczącego dla wzroku czynnika. Dzięki temu ekran Inspirona 15 jest przyjazny dla oczu, jednocześnie zachowując wyraziste i spójne odwzorowanie kolorów.
✅ Laptop
✅ Ładowarka
| EAN | 5397184593035 |
| Kod producenta | 5397184593035 |
| Marka | Dell |
| Rodzaj | Biznesowe |
| Seria procesora | |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Model karty graficznej | |
| Przekątna ekranu w calach | 15.6" |
| Złącza | USB 3.0 typ A|HDMI|minijack 3,5 mm (audio)|USB 3.1 typ C |
| System operacyjny | Windows 10 Home |
| Ekran dotykowy | nie |
| Komunikacja | |
| Szerokość produktu | 35,6 cm |
| Głębokość produktu | 22.9 cm |
| EAN (GTIN) | 5397184593035 |
| Stan | |
| Model | Inspiron 15 5518 |
| Model procesora | Intel Core i5-11300H |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Przekątna ekranu | |
| Multimedia | |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Kolor | srebrny |
| Sterowanie | |
| Wysokość produktu | |
| Waga produktu |
Producent
Kraj: US
Ulica: 1 Dell Way
Kod pocztowy: TX 78682
Miasto: Round Rock
e-mail: [email protected]
Osoba
Kraj: DE
Ulica: Main Airport Center, Unterschweinstiege 10
Kod pocztowy: 60549
Miasto: Frankfurt am Main
e-mail: [email protected]