- Produkt niedostępny
Kod produktu: KU5446
Zgłoś nam to, a stworzymy dla Ciebie nową ofertę!
Wyślij nam link do produktu konkurencji!
DARMOWA DOSTAWA
Zamów za minimum 199 zł!
POTRZEBUJESZ RADY SPECJALISTY?
Zadzwoń lub napisz! +48 512 761 903!
ODBIERZ KUPON NA 10 ZŁ!
Zapisz się do newslettera i odbierz kupon!
✔️U nas kupujesz zdecydowanie taniej ze względu na rysę znajdującą się na pokrywie.
✔️Laptop jest w 100% sprawny technicznie i objęty naszą gwarancją.
✔️W ofercie oprócz zdjęć producenta zamieściliśmy realne przedstawiające produkt oraz opakowanie w stanie rzeczywistym.
Kod produktu: KU5446
Obudowa laptopa Aspire 3 mieści wydajne podzespoły. Znajdziemy w nim jeden z wydajniejszych procesorów AMD Athlon Silver 3050U, 20 GB pamięci RAM DDR4 i precyzyjny touchpad. Taki zestaw pozwala na spokojną pracę oraz czerpanie przyjemności z gier.
Ekran FHD o przekątnej 15,6 cala z wąską ramką zapewnia dużą powierzchnię roboczą. Ponadto firma Acer wyposażyła go w technologię BlueLightShield, aby chronić oczy użytkowników przed szkodliwym niebieskim światłem.
Szybki dysk SSD M.2 PCIe zapewnia wystarczają ilość miejsca do przechowywania wszystkich multimediów i innych plików. Teraz już nie zabraknie Ci miejsca, a wszystko ładować się będzie w mgnieniu oka.
Użytkownicy mogą łatwo przeprowadzać aktualizacje dzięki pełnej gamie opcji łączności. Dwupasmowa sieć Wi-Fi 5 (802.11ac) zapewnia szybki dostęp do Internetu. Z kolei wbudowana kamera i mikrofon umożliwiają prowadzenie połączeń wideo w doskonałej jakości.
✅ Laptop
✅ Ładowarka
| EAN | 4710180990461 |
| Kod producenta | 4710180990461 |
| Marka | Acer |
| Rodzaj | Biznesowe |
| Seria procesora | AMD Athlon |
| Wielkość pamięci RAM | 20 GB |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Model karty graficznej | Radeon Graphics |
| Przekątna ekranu w calach | 15.6" |
| Złącza | USB 3.0 typ A|USB 2.0 typ A|HDMI|minijack 3,5mm (audio)|RJ-45 |
| System operacyjny | |
| Typ matrycy | IPS |
| Kolor | srebrny |
| Komunikacja | |
| Szerokość produktu | |
| Głębokość produktu |
| EAN (GTIN) | 4710180990461 |
| Stan | |
| Model | Aspire 3 A315-23-R5SV |
| Model procesora | AMD Athlon Silver 3050U |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Przekątna ekranu | |
| Multimedia | |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Ekran dotykowy | nie |
| Maksymalny czas pracy baterii | 5 h |
| Sterowanie | |
| Wysokość produktu | |
| Waga produktu | 1.9 kg |
Producent
Kraj: CN
Ulica: 1F, 88, Sec. 1, Xintai 5th Rd.
Kod pocztowy: 221
Miasto: Nowe Tajpej
e-mail: [email protected]