- Produkt niedostępny
Kod produktu: HP7443
Zgłoś nam to, a stworzymy dla Ciebie nową ofertę!
Wyślij nam link do produktu konkurencji!
DARMOWA DOSTAWA
Zamów za minimum 199 zł!
POTRZEBUJESZ RADY SPECJALISTY?
Zadzwoń lub napisz! +48 512 761 903!
ODBIERZ KUPON NA 10 ZŁ!
Zapisz się do newslettera i odbierz kupon!
✔️U nas kupujesz zdecydowanie taniej ze względu na lekkie ryski na obudowie, małe przebarwienie na pokrywie oraz nieduże ubytki na krawędziach laptopa.
✔️Urządzenie jest sprawny technicznie oraz objęty naszą gwarancją.
✔️W ofercie oprócz zdjęć producenta zamieściliśmy realne przedstawiające produkt w stanie rzeczywistym.
Kod produktu: HP7443
ASUS E410MA-EK018TS to ultramobilny laptop, który pozwoli Ci się realizować poza czterema ścianami biura lub pokoju. Jest lekki i niewielki, więc zabierzesz go ze sobą wszędzie. Matowa matryca z powłoką antyrefleksyjną pozwoli Ci pracować wygodnie w każdych warunkach oświetleniowych.
Komunikuj się z rodziną i znajomymi, pisz posty na portalach społecznościowych, surfuj w internecie, oglądaj filmy i rób zakupy online. Wszystko to odbędzie się szybko i sprawnie, dzięki wydajności procesora Intel® Celeron®, zaprojektowanym z myślą o pracy oraz rozrywce.
Zobacz doskonały obraz z Intel UHD Graphics. Oglądaj filmy w porywającej jakości 4K, wyświetlając je na zewnętrznym ekranie. Edytuj zdjęcia i wideo przy użyciu profesjonalnych narzędzi, graj w gry, korzystaj z zaawansowanych technologii obrazu Intel. Zyskaj wydajność, jakiej potrzebujesz do pracy w lekkiej i mobilnej formie notebooka.
Zapomnij o refleksach światła odbijających się w ekranie i uniemożliwiających pracę na świeżym powietrzu. Matowa matryca rozwiązuje ten problem, pochłaniając i rozpraszając promienie światła, dzięki czemu obraz pozostanie czytelny. Oznacza to, że możesz korzystać z laptopa równie wydajnie pod gołym niebem, jak i w biurze.
Wprowadzanie cyfr na standardowej klawiaturze jest niewygodne, dlatego laptop ma dedykowaną klawiaturę numeryczną. Z jej pomocą praca z programami oraz arkuszami kalkulacyjnymi jest płynniejsza i bardziej komfortowa.
✅ Laptop
✅ Ładowarka
| EAN | 4718017804295 |
| Kod producenta | 4718017804295 |
| Marka | Asus |
| Rodzaj | Biznesowe |
| Seria procesora | Intel Celeron N |
| Taktowanie maksymalne procesora | 2.80 GHz |
| Wielkość pamięci RAM | 4 GB |
| Pojemność dysku | 64 GB |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Model karty graficznej | |
| Przekątna ekranu w calach | 14" |
| Złącza | HDMI|USB 3.0|USB 2.0|USB 3.1 typ C|minijack 3,5 mm (audio) |
| System operacyjny | Windows 10 |
| Ekran dotykowy | nie |
| Technologia akumulatora | litowo-jonowy |
| Komunikacja | |
| Szerokość produktu | 32.5 cm |
| Głębokość produktu | 21.7 cm |
| EAN (GTIN) | 4718017804295 |
| Stan | |
| Model | E410MA-EK018 |
| Model procesora | Intel Celeron N4020 |
| Taktowanie bazowe procesora | |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Typ dysku twardego | eMMC |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Przekątna ekranu | |
| Multimedia | głośniki|mikrofon|kamera|czytnik kart pamięci |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Kolor | biały |
| Pojemność akumulatora (Wh) | |
| Sterowanie | |
| Wysokość produktu | |
| Waga produktu | 1.37 kg |
Producent
Kraj: TW
Ulica: No.15, LiDe Rd., Beitou District
Kod pocztowy: 112
Miasto: Taipei
e-mail: [email protected]
Osoba
Kraj: DE
Ulica: Harkortstra?e 21-23
Kod pocztowy: 40880
Miasto: Ratingen
e-mail: [email protected]