- Produkt niedostępny
Kod produktu: IH0970
Zgłoś nam to, a stworzymy dla Ciebie nową ofertę!
Wyślij nam link do produktu konkurencji!
DARMOWA DOSTAWA
Zamów za minimum 199 zł!
POTRZEBUJESZ RADY SPECJALISTY?
Zadzwoń lub napisz! +48 512 761 903!
ODBIERZ KUPON NA 10 ZŁ!
Zapisz się do newslettera i odbierz kupon!
Kod produktu: IH0970
Zwiększ swoją produktywność dzięki eleganckiemu i superlekkiemu laptopowi Microsoft Surface 5. Wyposażony jest w przełomowy procesor Intel Core i5 z układem graficznym Intel Iris Xe. Wybierając ten model, otrzymujesz sprzęt, który doskonale sprawdzi się zarówno w Twojej firmie, jak i przy domowym, codziennym zastosowaniu. Na takim laptopie odtworzysz filmy w doskonałej jakości, wykonasz wiele zadań jednocześnie bez irytujących opóźnień, czy zagrasz w ulubione gry.
Laptop Microsoft Surface 5 uruchamia się niemal natychmiast i zapewnia wysoką produktywność dzięki pracy baterii do 18 godzin na jednym ładowaniu. Dodatkowo korzystanie z niego ułatwi Ci szybszy transfer danych przez port Thunderbolt 4.
Zanurz się w wysokiej rozdzielczości na 13,5-calowym ekranie dotykowym PixelSense i oszałamiającej jakości obrazu Dolby Vision IQ. Obsługa dwóch mikrofonów studyjnych dalekiego zasięgu oraz zaawansowanej kamerze internetowej, która dostosowuje się do odcienia światła i skóry sprawia, że rozmowy wideo zawsze wyglądają i brzmią doskonale. Doświadcz także kinowego dźwięku z głośników Omnisonic z technologią Dolby Atmos.
Zupełnie nowa platforma Intel Evo zapewni Ci wyjątkowe wrażenia. Dzięki niej odkryjesz doskonałe połączenie wydajności, szybkości reakcji, czasu pracy na baterii oraz zachwycającej grafiki. Każdy sprzęt zaprojektowany w oparciu o wysokie wymagania platformy Intel Evo został wielokrotnie przetestowany w rzeczywistych, intensywnych warunkach użytkowania. Kupując laptop spełniający standard platformy, masz pewność, że poradzi on sobie podczas najbardziej wymagających codziennych zastosowań i dotrzyma Ci tempa.
✅ Laptop
✅ Ładowarka
✅ Oryginalne opakowanie
✅ Naklejki spolszczające na klawiaturę GRATIS
| EAN | 196388018680 |
| Kod producenta | 196388018680 |
| Marka | Microsoft |
| Rodzaj | Biznesowe |
| Seria procesora | |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Przekątna ekranu | 13,5" |
| Multimedia | |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Powłoka matrycy | błyszcząca |
| Kolor | czarny |
| Komunikacja | |
| Szerokość produktu | 34 cm |
| Głębokość produktu | 24.4 cm |
| EAN (GTIN) | 196388018680 |
| Stan | Nowy |
| Model | Surface Laptop 5 |
| Model procesora | Intel Core i5-1235U |
| Taktowanie maksymalne procesora | |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Rozdzielczość (px) | 2256 x 1504 |
| Model karty graficznej | |
| Przekątna ekranu w calach | 13.5" |
| Złącza | USB 3.1 typ C|minijack 3,5 mm (audio)|USB 3.0 typ A |
| System operacyjny | |
| Ekran dotykowy | tak |
| Maksymalny czas pracy baterii | |
| Sterowanie | klawiatura|klawiatura podświetlana|panel dotykowy |
| Wysokość produktu | 1.47 cm |
Producent
Kraj: US
Ulica: One Microsoft Way
Kod pocztowy: WA 98052-6399
Miasto: Redmond
e-mail: [email protected]
Osoba
Kraj: DE
Ulica: Walter-Gropius-Strase 5
Kod pocztowy: 80807
Miasto: M?nchen
e-mail: [email protected]