- Produkt niedostępny
Kod produktu: JO8276
Zgłoś nam to, a stworzymy dla Ciebie nową ofertę!
Wyślij nam link do produktu konkurencji!
DARMOWA DOSTAWA
Zamów za minimum 199 zł!
POTRZEBUJESZ RADY SPECJALISTY?
Zadzwoń lub napisz! +48 512 761 903!
ODBIERZ KUPON NA 10 ZŁ!
Zapisz się do newslettera i odbierz kupon!
✔️U nas kupujesz zdecydowanie taniej ze względu na delikatne ryski oraz zestaw który nie obejmuje przejściówki miniDP -> HDMI
✔️Komputer Mini PC jest w 100% sprawny technicznie oraz objęty naszą gwarancją.
✔️W ofercie oprócz zdjęć producenta zamieściliśmy realne przedstawiające produkt w stanie rzeczywistym.
Kod produktu: JO8276
Komputer Mini PC GEEKOM MiniAir 11 dzięki swoim niewielkim rozmiarom zajmuje mało miejsca. Możesz umieścić go z tyłu monitora, pod biurkiem lub telewizorem HD. Jest bardzo poręczny, przez co zawsze możesz mieć go ze sobą. 8 GB pamięci RAM umożliwia jednoczesne otwieranie wszystkich niezbędnych aplikacji, co oszczędza czas i usprawnia przepływ pracy. Ponadto dysk w formacie SSD o pojemności 256 GB zapewnia optymalną ilość miejsca oraz przyspiesza pracę urządzenia. Wyposażony w wydajny procesor Intel Celeron N5095. Zużywa mniej prądu i zapewnia większą wydajność. Kompaktowy komputer mini PC GEEKOM MiniAir 11 obsługuje standard Wi-Fi5 zapewniając płynniejsze przeglądanie, przesyłanie strumieniowe, lekkie granie i pobieranie. Możesz również doświadczyć przewodowej niezawodności dzięki obsłudze RJ45.
✅ Mini PC
✅ Zasilacz
✅ Przewód HDMI
✅ Uchwyt VESA
| EAN | 5905255763999 |
| Kod producenta | 5905255763999 |
| Marka | GEEKOM |
| Seria | Intel Celeron |
| Typ obudowy | |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.00 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Pamięć podręczna procesora | |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Liczba wszystkich slotów RAM | |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Złącza zewnętrzne płyty głównej | USB 3.1 typ C|inne|USB 3.0 typ A|mini jack 3,5 (audio)|HDMI|RJ45 |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Chipset karty graficznej | Intel HD Graphics |
| Kolor | czarny |
| SKU | W23-JO8276 |
| Bluetooth | Tak |
| Szerokość produktu | 11.7 cm |
| Głębokość produktu | 11.2 cm |
| Waga produktu | 700 g |
| EAN (GTIN) | 5905255763999 |
| Stan | |
| Model | MiniAir 11 |
| Typ komputera | komputer mini PC |
| Model procesora | Intel Celeron N5095 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 2.90 GHz |
| Liczba wątków procesora | |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM | |
| Pojemność dysku | |
| Gniazda rozszerzeń | M.2 |
| Zasilacz | Zewnętrzny (19V, 2.1A) |
| Producent karty graficznej | Intel |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Komunikacja | |
| Wejście RJ-45 | 10/100/1000 Mbps |
| Wi-Fi | 802.11ac |
| Wysokość produktu | 3.4 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.5 kg |