- Produkt niedostępny
Kod produktu: DS0207
Zgłoś nam to, a stworzymy dla Ciebie nową ofertę!
Wyślij nam link do produktu konkurencji!
DARMOWA DOSTAWA
Zamów za minimum 199 zł!
POTRZEBUJESZ RADY SPECJALISTY?
Zadzwoń lub napisz! +48 512 761 903!
ODBIERZ KUPON NA 10 ZŁ!
Zapisz się do newslettera i odbierz kupon!
Kod produktu: DS0207
Mini PC to komputery zamknięte w małej kompaktowej obudowie o modularnej konstrukcji. Pozwala na piętrowe nakładanie elementów, zapewniając doskonałe możliwości personalizacji do domowych lub profesjonalnych zastosowań. CSL Narrow Box v4 jest idealny do wielozadaniowości, kina domowego, pracy biurowej, cyfrowego bezpieczeństwa i nadzoru, centrum multimedialnego, sali konferencyjnej itp. Został wyposażony w 4 GB pamięci RAM, która w połączeniu z procesorem Intel Celeron N4120 zapewnia sprawne działanie Twojego Mini PC.
✅ Komputer Mini PC
✅ Przewód HDMI
✅ Zasilacz
✅ Uchwyt VESA
| EAN | 4061474118956 |
| Stan | Nowy |
| Model | Narrow Box v4 |
| Typ komputera | komputer mini PC |
| Model procesora | Intel Celeron N4120 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 2.60 GHz |
| Liczba wątków procesora | |
| Wielkość pamięci RAM | 4 GB |
| Pojemność dysku | 384 GB |
| Złącza zewnętrzne płyty głównej | USB 3.0 typ A|HDMI|VGA (D-Sub)|RJ-45|mini jack 3,5 (audio)|inne |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Chipset karty graficznej | Intel UHD Graphics 600 |
| Kolor | czarny |
| Wejście RJ-45 | |
| Wi-Fi | 802.11ac |
| Wysokość produktu | 2.8 cm |
| EAN (GTIN) | 4061474118956 |
| Marka | CSL |
| Seria | Intel Celeron |
| Typ obudowy | |
| Taktowanie bazowe procesora | 1.10 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Pamięć podręczna procesora | |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Zasilacz | Zewnętrzny 12V / 2.5A |
| Producent karty graficznej | Intel |
| System operacyjny | |
| Komunikacja | |
| Bluetooth | Tak (wersja 4.2) |
| Szerokość produktu | 12.1 cm |
| Głębokość produktu | 12.1 cm |