- Produkt niedostępny
Kod produktu: BX2862
Zgłoś nam to, a stworzymy dla Ciebie nową ofertę!
Wyślij nam link do produktu konkurencji!
DARMOWA DOSTAWA
Zamów za minimum 199 zł!
POTRZEBUJESZ RADY SPECJALISTY?
Zadzwoń lub napisz! +48 512 761 903!
ODBIERZ KUPON NA 10 ZŁ!
Zapisz się do newslettera i odbierz kupon!
✔️U nas kupujesz zdecydowanie taniej wyłącznie ze względu na ryski i przetarcia na obudowie, niewielką ryskę na środkowej, dolnej części ekranu oraz brak klawiatury i myszy bezprzewodowej w zestawie
✔️Jest objęty naszą gwarancją.
✔️W ofercie oprócz zdjęć producenta zamieściliśmy realne przedstawiające produkt w stanie rzeczywistym.
__________________________________________________________________________________
Kod produktu: BX2862
Lenovo IdeaCentre AIO 3 to stylowy i kompaktowy komputer typu all-in-one, który łączy w sobie moc z funkcjonalnością, idealnie sprawdzając się jako domowe centrum rozrywki i pracy. Dzięki procesorowi AMD Ryzen 3 5425U oferuje on wysoką wydajność nawet podczas wymagających zadań, a dysk SSD o pojemności 512 GB pozwala na szybki dostęp do dużych zasobów multimedialnych.
Ekran FHD z wąskimi ramkami zapewnia doskonałą jakość obrazu i szerokie kąty widzenia. Dźwięk dostarczany przez dwa głośniki stereo z certyfikatem Harman Kardon jest czysty i pełen szczegółów, co sprawia, że komputer idealnie nadaje się do oglądania filmów, słuchania muzyki i prowadzenia wideokonferencji.
Podstawka jest wyposażona w stację dokującą do umieszczenia telefonu komórkowego, aby ułatwić korzystanie z wielu ekranów lub po prostu trzymać telefon w zasięgu wzroku, aby nie przegapić żadnych przychodzących powiadomień lub połączeń. Różnorodne porty, takie jak USB 3.1, HDMI i LAN, zapewniają pełną elastyczność w kwestii łączności. Dodatkowo, ukryta kamera internetowa z funkcją rozpoznawania twarzy nie tylko zwiększa bezpieczeństwo, ale też umożliwia szybkie logowanie bez potrzeby wpisywania hasła.
__________________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________________
✅ Komputer AiO
✅ Kabel zasilacza
✅ Zasilacz
| EAN | 195891576007 |
| Kod producenta | 195891576007 |
| Marka | IBM, Lenovo |
| Seria | AMD Ryzen 3 |
| Typ obudowy | All in One |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.6 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Złącza zewnętrzne płyty głównej | USB 2.0 typ A|UBS 3.0 typ A|mini jack 3,5 (audio)|RJ45|HDMI |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Producent karty graficznej | AMD |
| Przekątna ekranu | |
| Typ napędu | brak |
| Ekran dotykowy | nie |
| Komunikacja | |
| Bluetooth | Tak |
| Wbudowane głośniki | tak |
| Wysokość produktu | 44,73 cm |
| Waga produktu | 7,5 kg |
| EAN (GTIN) | 195891576007 |
| Stan | |
| Model | IdeaCentre AiO 3 24ALC6 |
| Typ komputera | zestaw komputerowy |
| Model procesora | AMD Ryzen 3 5425U |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.8 GHz |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Monitor | LCD |
| Moc zasilacza | 90 W |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Chipset karty graficznej | Radeon Graphics |
| Przekątna ekranu w calach | 23.8" |
| System operacyjny | Windows 10 Home |
| Kolor | biały |
| Wejście RJ-45 | |
| Wi-Fi | Tak - 802.11ax |
| Szerokość produktu | |
| Głębokość produktu | 18,5 cm |
| Kamera internetowa | Tak |
Producent
Kraj: CN
Ulica: Courtyard Xibeiwang East Road Haidian District
Kod pocztowy: 100094
Miasto: Beijing
e-mail: [email protected]
Importer
Kraj: DE
Ulica: Alfred-Herrhausen-Allee 3-5
Kod pocztowy: 65760
Miasto: Eschborn?
e-mail: [email protected]