- Produkt niedostępny
Kod produktu: FQ4120
Zgłoś nam to, a stworzymy dla Ciebie nową ofertę!
Wyślij nam link do produktu konkurencji!
DARMOWA DOSTAWA
Zamów za minimum 199 zł!
POTRZEBUJESZ RADY SPECJALISTY?
Zadzwoń lub napisz! +48 512 761 903!
ODBIERZ KUPON NA 10 ZŁ!
Zapisz się do newslettera i odbierz kupon!
✔️U nas kupujesz zdecydowanie taniej wyłącznie ze względu na ryski i przetarcia na obudowie.
✔️Jest objęty naszą gwarancją.
✔️W ofercie oprócz zdjęć producenta zamieściliśmy realne przedstawiające jeden przykładowy produkt w stanie rzeczywistym.
Kod produktu: FQ4120
TN-280BT to nie tylko świetnie brzmiący gramofon dla entuzjastów muzyki, którzy chcą cieszyć się odtwarzaniem płyt winylowych z szafy. Zapewnia zupełnie nowy sposób słuchania płyt z funkcją Bluetooth. Bez dodatkowych komponentów hi-fi lub skomplikowanego okablowania. Wystarczą głośniki lub słuchawki Bluetooth. TN-280BT zawiera wbudowany przedwzmacniacz Phono EQ, który zapewnia wyjście sygnału liniowego umożliwiając podłączenie do niemal każdego systemu dźwiękowego, niezależnie od typu wejść. Silnik z napędem paskowym w TN-280BT redukuje wibracje, zapewniając miękki, dokładniejszy dźwięk. Całość mieści się w eleganckiej obudowie wykończonej czarnym fornirem.
✅ Gramofon
✅ Mata
✅ Zasilacz
✅ Przeciwwaga
✅ Redukcja
✅ Kabel RCA-RCA
✅ Igła z wkładką
✅ Pasek napędowy
| EAN | 4907034223510 |
| Kod producenta | 4907034223510 |
| Marka | Teac |
| Złącza | |
| Załączone wyposażenie | talerz, mata, redukcja, przeciwwaga, zasilacz, kabel RCA, igła, wkładka |
| Typ wkładki | |
| Długość ramienia | 223 mm |
| Napęd | paskowy |
| Szerokość produktu | 42 cm |
| Głębokość produktu | 35.6 cm |
| EAN (GTIN) | 5905255706309 |
| Stan | |
| Model | TN-280BT |
| Kolor | czarny |
| Prędkość obrotowa (obr./min) | |
| Średnica talerza | 300 mm |
| Wbudowany przedwzmacniacz | tak |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Wysokość produktu | 11.7 cm |
| Waga produktu | 4.9 kg |